Straipsniai

Teminis straipsnių sąrašas
Baldai (49)
Statyba (37)
Interjero dizainas (80)
Vėdinimas (2)
Nekilnojamas turtas (21)
Ekologija (16)
Technologijos (20)
Būstas (86)
Apželdinimas (16)
 

Naujausi straipsniai

Viskas, ko reikia profesionaliam metalo apdirbimui

2017-10-16
Metalo apdirbimas – tai sudėtingas ir daug patirties reikalaujantis procesas. Įmonėje dirba tik gerai kvalifikuoti ir ne mažesnį nei penkerių metų stažą turintys specialistai.

Minimalistinio interjero puošimas augalais

2017-02-06
Kambarinių augalų reikšmė kuriant modernų interjerą – dažnai nuvertinama. Tačiau tinkamai parinkti augalai gali padėti minimalizmu bei šaltumu pasižyminčiam interjerui tapti gyvesniam ir patrauklesniam.

Kokias statybines medžiagas naudosime ateityje?

2017-01-26
Nenorite atsilikti nuo naujausių statybos ir architektūros tendencijų? Metas susipažinti su ateities medžiagomis!

Kodėl atviras biuras – prastas pasirinkimas?

2017-01-19
Modernus, šiuolaikiškas, atviro tipo biuras – daugelio svajonė. Tačiau susidūrus su realybe, ši svajonė gali suteikti daugiau kančios nei malonumo. Kaip...?

2017 metų interjero dizaino naujovės

2017-01-12
Interjero dizaine, kaip ir daugelyje kitų kūrybiškumo reikalaujančių sričių, tam tikrų tendencijų vyravimas yra laikinas, o vienus akcentus nuolatos skuba pakeisti kiti. Peržvelkime, kokius vėjus į interjero dizaino sferą įneš 2017-ieji metai.

Durpės: galimybės ir iššūkiai Lietuvoje

2016-11-15
Durpėmis vadinama organinė uoliena, susidaranti iš pelkių augalijos liekanų – kerpių, meldų, kiminų ir kitų augalų. Per tūkstančius metų susiformavo daug jų panaudojimo būdų: kurui, substratams ir net gydymui... Ką dar verta žinoti apie durpes?

Gartraukiai taip pat gali būti stilingi!

2016-09-02
Gartraukis – pagrindinis virtuvės akcentas? O galbūt visiškai nepastebimas kuriamo interjero visumos elementas? Kodėl gi ne?

Kaip pasistatyti Hobito namą?

2016-07-25
Jeigu pavargote nuo triukšmingo gyvenimo betono džiunglėse, neturite užtektinai pinigų nusipirkti butą ar namą, norite nudžiuginti savo atžalas, o gal tiesiog esate užkietėjęs „Žiedų valdovo gerbėjas“ bei norite užsiimti kūrybiška veikla ir savo statybinių įrankių nelaikyti nenaudojamų garaže – įsirenkite savo asmeninį Hobito namą!

Vazos mūsų namuose: nuo gėlių pamerkimo iki interjero dizaino formavimo

2016-06-01
Vazos: padeda atskleisti gėlių grožį ir papildo interjero dizainą

Saulės kolektorių galimybės ir pliusai

2016-05-06
Saulės kolektoriai Lietuvoje vis dažniau aptariama šilumos išgavimo alternatyva. Anksčiau buvo klaidingai manoma, kad kolektoriai pasitarnauja tik tokiose šalyse, kuriose daugiau nei pusę laiko per metus intensyviai šviečia saulė. Tai mitas, kuris buvo išsklaidytas profesionalų vis dažniau akcentuojančių, jog šiuolaikiniai saulės kolektoriai puikiai veikia ir tokiose vėsiose šalyse kaip Lietuva.

Valgomojo kambario įrengimo ir interjero kūrimo idėjos

2016-04-12
Valgomasis kambarys dažniausiai tampa ta vieta, kur susirenka artimieji, draugai, ir mėgaujasi vaišėmis bei ilgais pokalbiais, kurie juos suartina. Mes pateikiame įvairių stilių valgomojo kambario idėjų, kurias galima pritaikyti skirtingo dydžio ir išplanavimo patalpose.

Nerūdijančio plieno vamzdžiai – kokybiškiems ir ilgaamžiams namams

2016-03-22
Nerūdijančio plieno panaudojimo galimybės namuose.

Kaip dekoruosime namus 2016-ųjų pavasarį/vasarą?

2016-03-21
Apžvelgiame, kokias naujausias mados tendencijas interjero dizaineriai siūlo šiemet.

Idėjos namų dekoravimui, pasitinkant pavasarį ir svarbiausią jo šventę – Velykas

2016-03-10
Ruošiantis Velykoms su šeima galima sugalvoti daug originalių idėjų, kaip papuošti savo namus. Pradinių minčių galite pasisemti šiame straipsnyje. Nepatingėkime jų įgyvendinti ir geros emocijos – garantuotos!

Tvirtinimo detalės: viskas, ką reikia apie jas žinoti

2016-03-03
Nors tvirtinimo detalės atrodo įprasta prekė, reikia pabrėžti, kad prieš vykdami įsigyti tvirtinimo priemonių, gerai pagalvotumėte, kokios priemonės iš tiesų jums yra reikalingos. Viskas, ką apie tai turi žinoti kiekvienas pirkėjas, bus pateikta jau netrukus.

Stilingi baldų-transformerių sprendimai įrengiant nedideles patalpas

2016-02-26
Baldai-transformeriai jau neretas pasirinkimas gyvenančiųjų nedideliuose namuose, kadangi padeda regimai sutaupyti daug vietos. Tačiau dažniausiai tai būna labai praktiški, ne itin išvaizdūs baldai, kurių praktinė pusė stipriai užgožia estetinę vertę. Šį kartą padėsime ieškoti elegantiškų sprendimų, siekiant nedidelę patalpą paversti funkcionalia ir stilinga.

Erdvė po laiptais: kaip ją funkcionaliai išnaudoti?

2016-02-18
Įrengiant namus ir norint sutaupyti vietos verta apgalvoti kartais iš pažiūros net ir netikėčiausiai atrodančius sprendimus. Vienas tokių – tinkamai išnaudoti erdvę po laiptais. Taigi, kaip regimai atrodo ar gali atrodyti tokie sprendimai?
Uždaryti
Uždaryti