Straipsniai

Teminis straipsnių sąrašas
Baldai (49)
Statyba (38)
Interjero dizainas (82)
Vėdinimas (2)
Nekilnojamas turtas (22)
Ekologija (16)
Technologijos (23)
Būstas (87)
Apželdinimas (16)
 

Naujausi straipsniai

Paminklų gamyba. Į ką reikia atkreipti dėmesį?

2018-11-13
Paminklo pasirinkimas yra pakankamai sudėtinga užduotis, nes reikia nuspręsti dėl medžiagų, apdailos ir graviravimo. Be to, visus šiuos sprendimus reikia priimti itin sunkią akimirką – netekus artimo ir mylimo žmogaus. Dažnai paminklo užsakymu bei kitais darbais pasirūpina šiek tiek tolimesni giminaičiai arba artimieji, kurie lengviau priima netektį, sugeba blaiviau mąstyti. Juk renkantis paminklą, tvorelę blaivus protas būtinas.

TOP 3 pakavimo medžiagos

2018-11-12
Nors judėjimas yra įdomi žmogaus gyvenimo dalis, tai taip pat yra laikas, kuris gali būti labai įtemptas ir kuriame vis daugėja dalykų, kuriuos reikia daryti ir organizuoti. Tiesą sakant, pakavimo medžiagos naudojamos tiek asmeniniams, tiek komerciniams tikslams. Pavyzdžiui, jeigu jūs persikraustote į naują būstą, reikia saugiai pervežti įvairius daiktus iš taško A į tašką B. Tas pats galioja ir pervežimo paslaugas teikiančioms įmonėms ir kt.

Kokybiški dažai sienoms – 5 savybės, į kurias būtina atkreipti dėmesį

2018-11-07
Jeigu įsirengiate arba remontuojate savo būstą, neabejotinai svarstote, kaip išdažyti sienas. Sunku išsirinkti ne tik sienų dažų spalvas, bet ir pačius dažus. Svarbu ne tik atitaikyti spalvą, bet ir išsirinkti kokybiškus, aplinkai nekenksmingus, ilgaamžius, valymui bei plovimui atsparius, pralaidžius vandens garams dažus.

Staklės: rinkitės tik kokybiškas ir ekonomiškas

2018-10-30
Kas yra staklės? Tai – techninis prietaisas naudojamas įvairių medžiagų apdirbimui arba gaminimui. Šiomis spartaus technikos tobulėjimo dienomis tiek pavieniai asmenys, tiek įvairios įmonės sunkiai išsiverčia be šio įrenginio. O jų pasirinkimas išties platus. Tad, kaip išsirinkti pačias našiausias, tik jūsų medžiagai apdoroti tinkamiausias stakles?

Sodo namelių tipai. Kokį rinktis?

2018-10-26
Mediniai sodo nameliai paprastai yra ramus prieglobstis toliau nuo intensyvaus miesto ritmo, tačiau jie nėra tiesiog iš medžio rąstų sudėliota pašiūrė. Tokie vasarnamiai turi savo istoriją, savo tipus ir, priklausomai nuo jūsų poreikio, panaudojimo būdus. Kai kurie tinkami tik vasarą, kai kuriuose galima šildytis ir žiemą. Didesni ir mažesni, tačiau visi iš medienos – o kaip pasirinkti patį geriausią?

Renkamės dušą ir dušo sieneles

2018-10-25
Jeigu šiuo metu įsirengiate naują namą ar butą, arba jį remontuojate, neabejotinai susimąstėte apie tai, kaip įsirengti vonios kambarį. Ar rinktis vonią, ar dušą? Jeigu nusprendėte, kad norite dušo, kitas klausimas – koks jis turėtų būti?

Viskas, ko reikia profesionaliam metalo apdirbimui

2017-10-16
Metalo apdirbimas – tai sudėtingas ir daug patirties reikalaujantis procesas. Įmonėje dirba tik gerai kvalifikuoti ir ne mažesnį nei penkerių metų stažą turintys specialistai.

Minimalistinio interjero puošimas augalais

2017-02-06
Kambarinių augalų reikšmė kuriant modernų interjerą – dažnai nuvertinama. Tačiau tinkamai parinkti augalai gali padėti minimalizmu bei šaltumu pasižyminčiam interjerui tapti gyvesniam ir patrauklesniam.

Kokias statybines medžiagas naudosime ateityje?

2017-01-26
Nenorite atsilikti nuo naujausių statybos ir architektūros tendencijų? Metas susipažinti su ateities medžiagomis!

Kodėl atviras biuras – prastas pasirinkimas?

2017-01-19
Modernus, šiuolaikiškas, atviro tipo biuras – daugelio svajonė. Tačiau susidūrus su realybe, ši svajonė gali suteikti daugiau kančios nei malonumo. Kaip...?

2017 metų interjero dizaino naujovės

2017-01-12
Interjero dizaine, kaip ir daugelyje kitų kūrybiškumo reikalaujančių sričių, tam tikrų tendencijų vyravimas yra laikinas, o vienus akcentus nuolatos skuba pakeisti kiti. Peržvelkime, kokius vėjus į interjero dizaino sferą įneš 2017-ieji metai.

Durpės: galimybės ir iššūkiai Lietuvoje

2016-11-15
Durpėmis vadinama organinė uoliena, susidaranti iš pelkių augalijos liekanų – kerpių, meldų, kiminų ir kitų augalų. Per tūkstančius metų susiformavo daug jų panaudojimo būdų: kurui, substratams ir net gydymui... Ką dar verta žinoti apie durpes?

Gartraukiai taip pat gali būti stilingi!

2016-09-02
Gartraukis – pagrindinis virtuvės akcentas? O galbūt visiškai nepastebimas kuriamo interjero visumos elementas? Kodėl gi ne?

Kaip pasistatyti Hobito namą?

2016-07-25
Jeigu pavargote nuo triukšmingo gyvenimo betono džiunglėse, neturite užtektinai pinigų nusipirkti butą ar namą, norite nudžiuginti savo atžalas, o gal tiesiog esate užkietėjęs „Žiedų valdovo gerbėjas“ bei norite užsiimti kūrybiška veikla ir savo statybinių įrankių nelaikyti nenaudojamų garaže – įsirenkite savo asmeninį Hobito namą!

Vazos mūsų namuose: nuo gėlių pamerkimo iki interjero dizaino formavimo

2016-06-01
Vazos: padeda atskleisti gėlių grožį ir papildo interjero dizainą

Saulės kolektorių galimybės ir pliusai

2016-05-06
Saulės kolektoriai Lietuvoje vis dažniau aptariama šilumos išgavimo alternatyva. Anksčiau buvo klaidingai manoma, kad kolektoriai pasitarnauja tik tokiose šalyse, kuriose daugiau nei pusę laiko per metus intensyviai šviečia saulė. Tai mitas, kuris buvo išsklaidytas profesionalų vis dažniau akcentuojančių, jog šiuolaikiniai saulės kolektoriai puikiai veikia ir tokiose vėsiose šalyse kaip Lietuva.
Uždaryti
Uždaryti