ARMONTUS, UAB
Adresas Adresas: Pramonės g. 21H, LT-78136 ŠIAULIAI
Telefonas Telefonas: (699) 53618
El. paštas El. paštas: armontus@splius.lt
Tinklalapis Tinklalapis: www.armontus.lt
Kodas Kodas: 145892761
PVM kodas PVM kodas: LT458927610
Veiklos apibūdinimas: Įmonė ARMONTUS veikla: gyvenamųjų namų statyba, butų statyba, pramonės objektų statyba, bendrieji statybos darbai, rangos darbai, rekonstrukcija, administraciniai ir viešieji pastatai. Ilgalaikė darbo patirtis, laiku ir kokybiškai atliekami darbai, naudojant šiuolaikines technologijas bei naujausios kartos medžiagas.
Specialūs pasiūlymai: Įvairios paskirties pastatų remonto,rekonstrukcijos ir apdailos darbai
Vartotojų įvertinimas:

3 / 5 (įvertino 6)

Informacija

ARMONTUS, UAB
Įmonės kodas 145892761
Pramonės g. 21H, LT-78136, ŠIAULIAI (699) 53618

Įmonės pristatymas

Įmonė ARMONTUS – patikima, laiku vykdanti savo įsipareigojimus ir daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbanti statybos bendrovė. Pagrindinė veiklos sritis – įvairios paskirties pastatų remonto, rekonstrukcijos ir apdailos darbai.
Visi vidaus apdailos darbai. Visi statybos darbai, gyvenamųjų namų statyba, butų statyba, pramonės objektų statyba, bendrieji statybos darbai, rangos darbai, rekonstrukcija, administraciniai ir viešieji pastatai.
Dažymas, tinkavimas, montavimas, įvairių grindų klojimas, šlaitinių stogų dengimas, plytelių ir tapetų klijavimas, betonavimas, langų ir durų įstatymas, interjero įrengimas. Fasadų, pamatų, stogų, langų, pramonės objektų, namų, butų šiltinimas ir renovacija. Gipso pertvarų ir lubų montavimas.
Atliekant statybos darbus atribojame užsakovą nuo medžiagų ieškojimo ir pristatymo į statybos aikštelę. Atliekame statomų pastatų techninę priežiūrą.

Galerija

Žemėlapis

Rodyti žemėlapį

Uždaryti
Uždaryti