BALTIJOS MARMURAS, UAB
Adresas Adresas:
Ramučių g. 1, LT-99149 ŠILUTĖ
Telefonas Telefonas:
(441) 62162
Kodas Kodas:
110854886
PVM kodas PVM kodas:
LT108548811
Veiklos apibūdinimas:
"BALTIJOS MARMURO" svarbiausias privalumas - gamybos sprendimų lankstumas. Spalvinė gama bei gaminių formos atveria neribotas galimybes derinant interjero stilių, spalvas. Ši technologija leidžia išgauti įvairias spalvas, derančias prie šiuolaikinio interjero.
Specialūs pasiūlymai:
Lietas marmuras, lietas granitas, lietas akmuo "Dura Stone", kvarcas "Technistone"
Vartotojų įvertinimas:

4.93 / 5 (įvertino 14)

Informacija

BALTIJOS MARMURAS, UAB
Įmonės kodas 110854886
Ramučių g. 1, LT-99149, ŠILUTĖ (441) 62162
info@baltijosmarmuras.lt
www.baltijosmarmuras.lt

Įmonės pristatymas

Šiuo metu UAB "Baltijos marmuras" gaminama šių rūšių produkcija:
Lietas marmuras;
Lietas granitas;
Lietas akmuo "Dura Stone" (panašus į "Corian", "Hanex", "Montelli","Samsung");
Kvarcas "Technistone","Silestone",'Dekton","Caesarstone" .
Vienas svarbiausių "BALTIJOS MARMURO" privalumų - gamybos sprendimų lankstumas. Įvairios gaminių formos bei spalvinė gama atveria neribotas galimybes derinant interjero spalvas, stilių. Ši technologija leidžia išgauti įvairias spalvas, derančias prie šiuolaikinio interjero.
lieto marmuro ir lieto granito gaminama produkcija ypač tinka vonios kambario interjerui - tai kriauklės su įvairių formų ir matmenų stalviršiais, stalai, palangės ir kt.

Lietas akmuo "Dura Stone" - tai vienas patvariausių ir moderniausių junginių iš natūralios ir sintetinės medžiagos. Iš lieto akmens gaminami įvairių konfigūracijų ir išmatavimų stalviršiai, plautuvės, barai, sieninės plokštės, palangės bei kita produkcija.

"BALTIJOS MARMURO" gaminamos produkcijos panaudojimo sritis gali riboti ne pačios medžiagos savybės, o tik žmogaus fantazija. Fantazijai, aišku, nėra ribų, tad ir šios patvarios, gražios, lengvai prižiūrimos
medžiagos panaudojimo galimybės dar tikrai nėra išnaudotos, juolab, kad "BALTIJOS MARMURO" gaminiai yra taip pat lengvai derinami su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui metalu, keramika, mediena... Visus aukščiausius kokybei keliamus reikalavimus atitinkanti UAB "BALTIJOS MARMURAS" gaminama produkcija yra sertifikuota Lietuvoje.

UAB "Baltijos marmuras" glaudžiai bendradarbiauja su įvairios paskirties baldus gaminančiomis firmomis, statybinėmis organizacijomis bei architektais.
Ieškote originalių idėjų ir neišbandytų medžiagų? Puikią gaminių kokybę, formų dizainą ir naujas kūrybos galimybes galite atrasti išbandę dirbtinę marmuro technologiją. Dirbtinio marmuro, granito ir akmens technologija sukurta JAV. Ji ne kartą yra pelniusi tarptautinius apdovanojimus už galimybę kurti puikios kokybės gaminius, pasižyminčius unikalių formų dizainu, taip pat už galimybę kurti naują produkciją.

Prekių ženklai

DURASTONE
CORIAN
CRISTALAN
HANEX
TECHNISTON
CAERSARSTONE
DEKTON
SILESTONE

Galerija

Veiklos sritys

Žemėlapis

Rodyti žemėlapį

Uždaryti
Uždaryti