GEVIRDA, UAB
Adresas Adresas:
Vilkpėdės g. 6, LT-03151 VILNIUS
Telefonas Telefonas:
(5) 2653066
Mobilus Mobilus:
(687) 82397
El. paštas El. paštas:
Tinklalapis Tinklalapis:
Kodas Kodas:
302711730
PVM kodas PVM kodas:
LT100006602919
Veiklos apibūdinimas:
UAB Gevirda teikia dujinių gesinimo sistemų projektavimo, įrengimo ir priežiūros paslaugas.Tiekiame sprinklerines, vandens-putų gaisro gesinimo sistemas, priešgaisrinę vandentiekio ir kitą įrangą. Atliekame dujinių gesinimo, priešgaisrinio vandentiekio sistemų priežiūrą, gesintuvų patikra, remontas bei pildymas. Prekyba smalkių detektoriais, gesintuvais, sprinklerinėmis, dujinėmis gesinimo sistemomis, gaisro aptikimo sistemomis, priešgaisrine vandentiekio įranga, putokšliu.
Specialūs pasiūlymai:
Priešgaisrinė įranga, automatinės dujinės ir gaisro aptikimo sistemos, sistemų montavimas.
Vartotojų įvertinimas:

4.5 / 5 (įvertino 4)

Informacija

GEVIRDA, UAB
Įmonės kodas 302711730
Vilkpėdės g. 6, LT-03151, VILNIUS (5) 2653066
Mobilusis telefonas (687) 82397
info@gevirda.lt
www.gevirda.lt

Įmonės pristatymas

Vykstant JAV koncerno United Technologies Corporation reorganizacijai, Kidde Lietuva padalinys buvo panaikintas, todėl 2012 m., kaip atskiras verslo subjektas, UAB "Gevirda" pradėjo savo veiklą. Ilgametė darbo patirtis specifinėje priešgaisrinės įrangos srityje ir kompetentingi darbuotojai dabar sudaro tvarų UAB "Gevirda" branduolį.
Išsikelti svarbiausi prioritetai – kokybė, profesionalumas ir operatyvus darbas – lemia bendrovės konkurencinę stiprybę kompleksiškų žinių ir įvairiapusiškos patirties reikalaujančioje priešgaisrinės įrangos prekybos, montavimo ir aptarnavimo srityje. Per daugelį metų išgryninta darbo specifika ir atliekamų darbų kokybė sukūrė tvarius bendradarbiavimo santykius su patikimais Europos ir pasaulio prekiniais ženklais. UAB "Gevirda" veiklos kryptys yra orientuojamos į maksimalią kokybę bei klientų poreikių užtikrinimą, todėl garantinis laikotarpis yra suteikiamas visiems įvykdytiems darbams, o į iškvietimus reaguojama atidžiai ir operatyviai.
UAB "Gevirda" sumanių profesionalų komanda – jau daugiametę patirtį turintys specialistai. Puikiai išmanantys priešgaisrinės įrangos subtilybes ir niuansus UAB "Gevirda" darbuotojai mėgsta savo darbą, todėl įmonė nenustoja tobulėti ir yra dedamos visos pastangos išlaikyti bei stiprinti aukštą darbų kokybę, savo poziciją rinkoje.

STACIONARIOS GAISRŲ GESINIMO DUJOMIS SISTEMOSVANDENS IR VANDENS–PUTŲ GESINIMO SISTEMOSPRIEŠGAISRINIO VANDENTIEKIO IR KITA ĮRANGAGAISRO APTIKIMO IR SIGNALIZAVIMO SISTEMOSGESINTUVAI IR KITA PRIEŠGAISRINĖ ĮRANGASAUGOS PRIEMONĖS

Prekių ženklai

GW Sprinkler A/S, Kidde, Kentec, Rapidrop, Reliable fire sprinkler, Boxmet

Veiklos sritys

Žemėlapis

Rodyti žemėlapį

Uždaryti
Uždaryti