GPS PARTNERIS, UAB
Adresas Adresas:
Laisvės pr. 71B-62, LT-07189 VILNIUS
Telefonas Telefonas:
(5) 2794080
El. paštas El. paštas:
Tinklalapis Tinklalapis:
Kodas Kodas:
300027687
PVM kodas PVM kodas:
LT100001091517
Veiklos apibūdinimas:
Prekyba profesionalia GPS įranga, elektroniniais tacheometrais, optiniais, skaitmeniniais ir lazeriniais, nivelyrais, lazeriniais atstumo matuokliais, DISTO, AGATEC, GIS ir geodezine įranga, teikiame LEICA GNSS referencinio tinklo paslaugas. UAB "GPS partneris" yra oficialus šveicarų kompanijos "GEOMAX" atstovas Lietuvoje.
Vartotojų įvertinimas:

0 / 5 (įvertino 0)

Informacija

GPS PARTNERIS, UAB
Įmonės kodas 300027687
Laisvės pr. 71B-62, LT-07189, VILNIUS (5) 2794080

Įmonės pristatymas

UAB "GPS partneris" yra oficialus šveicarų kompanijos "GEOMAX" AG atstovas Lietuvoje. UAB "GPS partneris" prekiauja profesionalia GPS įranga, elektroniniais tacheometrais, optiniais, skaitmeniniais ir lazeriniais nivelyrais, lazeriniais atstumo matuokliais (DISTO), GIS ir geodezine įranga, žemės ūkio mašinų valdymo sistemomis, ypač aukšto tikslumo monitoringo sistemomis ir kita kokybiška, profesionalia matavimo įranga. Visoje Lietuvos teritorijoje teikia Leica GNSS referencinio tinklo paslaugas, atlieka pilną įrangos garantinį ir pogarantinį aptarnavimus bei būtiną įrangos priežiūrą.

PARDUODAMA PRODUKCIJA:

1. MATAVIMO ĮRANGA. Prekiaujame GeoMax matavimo įranga ir siūlome platų produkcijos asortimentą. GeoMax kompanija ypatingą dėmesį skiria savo gaminamai matavimo įrangai, todėl prietaisai, pasižymi pačiomis puikiausiomis eksplotacinėmis savybėmis.

2.3D MATAVIMO SISTEMOS: Architektams ir Archeologams: profesionalus planšetinis kompiuteris lauko ir vidaus matavimams ir 3D modeliavimui. Statybininkams: aukšto tikslumo 3D matavimo sistema, idealus įrankis mažoms statybų aikštelėms.

3. GPS IMTUVAI: Vienadažniai GPS; Dvidažniai GPS; Tridažniai GPS; PicPoint.

4. TACHEOMETRAI: Statybininkams; Matininkams; Inžinieriams; Monitoringui; X-Pole.

5. NIVELYRAI: Optiniai; Skaitmeniniai; Lazeriniai linijiniai; Lazeriniai rotaciniai; Lazeriniai vamzdynams

6. ECHOLOTŲ SISTEMOS: skirtos batimetriniams matavimams įvairiomis sąlygomis ir tiksliems vandens telkinio dugno matavimams.

7. 3 D SKANERIAI: FARO FOCUS 3D lazerinis skaneris yra mažas, lengvas, galingas ir paprastai valdomas. Zoom300 3D skaneris, pritaikytas dirbti įvairioms sritims, o ypač topografiniams darbams. Optech ILRIS-3D skaneris - puikios kokybės matavimų rezultatai, gauti aukštu tikslumu. YellowSCAN Mapper ir YellowSCAN Surveyor, bepilotėms skraidyklėms ir itin lengvų konstrukcijų lėktuvams.

8. TPS+GPS: Elektroninis tacheometras ir GPS imtuvas su vienu duomenų kaupikliu ir ta pačia programine įranga - puikus sprendimas.

9. KABELIŲ IEŠKIKLIAI.

10. ATSTUMŲ MATUOKLIAI: Lazeriniai atstumų matuokliai - paprasti naudoti, kompaktiški, patogūs ir funkcionalūs.

11. GRUNTO TANKIO MATUOKLIAI. Prietaisas naudojamas paviršių tyrimams, kelių ir pamatų statyboje.

12. AERO SENSORIAI, DRONAI. AIBOT-X6 skraidyklė, žemės paviršiaus bei objektų kartografavimui ir monitoringui iš oro. FlyMax® ir FlyNovex®, skirti įvairiuose srityse. YellowSCAN Mapper ir YellowSCAN Surveyor, 3D matavimo sistema, bepilotėms skraidyklėms ir itin lengvų konstrukcijų lėktuvams.

"GEOMAX" PROFESIONALI MATAVIMO ĮRANGA PLAČIAI NAUDOJAMA VISAME PASAULYJE IR LENGVAI PRIENAMA UŽ PATRAUKLIĄ KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKĮ !!!

Kita informacija

13. PRIEDAI: Apsauginiai akiniai, lazerio ryškumui. Baterijos ir akumuliatoriai - įvairiems prietaisams ir įrenginiams. Įvairūs reflektoriai, prizmės ir miniprizmės. Stovai: teleskopiniai ir vientisi mediniai, aliumininiai, anglies ar stiklo pluošto, elevaciniai ir kiti stovai - įvairiems darbams ir jūsų poreikiams. Įvairūs geodeziniai priedai ir aksesuarai.

14. PROGRAMINĖ ĮRANGA: Bentley Context Capture, profesionaliam nuotraukų apdorojimui ir 3D modelių kūrimui. Bentley Power Surve, duomenų apdorojimui. Carlson SurvCE, ši programinė įranga leis Jums matuoti tiek su GPS imtuvais, tiek su elektroniniais tacheometrais. ECW vaizdų formatasskirtas ArcGIS® Server vartotojams. Leica CrossCheck - tai nuolatinė GPS/GNSS stebėjimo sistema referencinių stočių judesiams tirti, perduoda stebėjimo duomenis internetu. GeoMoS stebėjimo sistema, kuri jungia geodezinius, geotechninius ir metereologinius sensorius projekto rezultatams gauti. SuperPad, duomenų kaupimui. X-PAD yra lauko CAD programinė įranga, sukurta kompaktiškiems lauko duomenų kaupikliams. X-PAD Office Fusion, duomenų apsikeitimui tarp beveik visų rinkoje naudojamų matavimo įrenginių. X-Pad Survey Android, prietaisams su Android operacinėmis sistemomis.

15. ŽIŪRONAI.

16. RIBOŽENKLIAI, specialūs ženklai žymintys sklypo ribas.

17. LAUKO KOMPIUTERIAI.

18. AUTOMOBILIŲ SEKIMO SISTEMOS.

TEIKIAMOS PASLAUGOS:

1. GEODEZINĖS ĮRANGOS NUOMA: Nuomojame geodezinius prietaisus vienai ir daugiau dienų. Su nuomininku sudaroma sutartis, taikome nuolaidas nuomojant daugiau nei 10 dienų. Mes esame lankstūs, dėl detalių pašome kreiptis tiesiogiai į mus.

2. ATLIEKAME MATAVIMUS: Atliekame paprastų ir sudėtingų objektų matavimus bei dokumentaciją GPS imtuvu, elektroniniu tacheometru bei 3D skaneriu.

3. PRIETAISŲ DEMONSTRAVIMAS IR APMOKYMAS: Siūlome prietaisų demonstraciją Jums patogioje vietoje. Demonstruojame tacheometrus, GPS imtuvus, 3D skanerius, mašinų valdymo sistemas, žemės ūkio įrangą bei kitą įrangą. Taip pat atliekame visų parduodamų prietaisų apmokymus. Perkantiems naują įrangą apmokymai yra nemokami, kitiems - kaina priklauso nuo laiko trukmės arba pagal susitarimą.

4. KONSULTACIJOS: Teikiame nemokamas konsultacijas visiems besidomintiems mūsų siūloma įranga ar paslaugomis bei techninę pagalbą telefonu visiems savo klientams.

5. SERVISO PASLAUGOS: Sertifikuotame SIA "GPS Partners" aptarnavimo centre Rygoje atliekama Geomax, Leica-Geosystems ir kitų instrumentų priežiūra, patikra ir remontas. Čia sukaupta ilgametė matavimo instrumentų priežiūros patirtis ir vykdomas nuolatinis gamintojų rėmimas, todėl užtikrinamas kokybiškas ir greitas aptarnavimas. Įrengta šiuolaikinė testavimo įranga, testavimo programos, o taikoma metodika atitinka visus gamintojo nustatytus kriterijus.

6. GARANTINIS IR POGARANTINIS APTARNAVIMAS.

SIŪLOME SUDARYTI INSTRUMENTO PRIEŽIŪROS SUTARTĮ, PAGAL KURIĄ JŪSŲ GEODEZINĖ ĮRANGA BUS PRIŽIŪRIMA DAR GREIČIAU IR PIGIAU. MOKĖJIMO SĄLYGOS TAIP PAT BUS PALANKESNĖS.

Žemėlapis

Rodyti žemėlapį

Uždaryti
Uždaryti