JUNG VILNIUS, UAB
Adresas Adresas:
Senasis Ukmergės kel. 12, LT-14302 UŽUBALIŲ K., VILNIAUS R.
Telefonas Telefonas:
(5) 2361919
Faksas Faksas:
(5) 2361917
El. paštas El. paštas:
Tinklalapis Tinklalapis:
Kodas Kodas:
111792793
PVM kodas PVM kodas:
LT117927917
Veiklos apibūdinimas:
JUNG Vilnius siūlo platų elektros instaliacinių medžiagų asortimentą - nuo paprasčiausio jungiklio ar kištukinio lizdo iki Protingo Namo sistemų. Techninės konsultacijos ir produktų demonstracija mūsų biure. Prekyba vykdoma per firmas Partnerius : UAB Elektrobalt, UAB Elstila, UAB Dogas,UAB Ardena.
Specialūs pasiūlymai:
Facebook adresas: https://www.facebook.com/jung.vilnius
Vartotojų įvertinimas:

4.49 / 5 (įvertino 39)

Informacija

JUNG VILNIUS, UAB
Įmonės kodas 111792793
Senasis Ukmergės kel. 12, LT-14302, UŽUBALIŲ K., VILNIAUS R. (5) 2361919
Faksas (5) 2361917
jung@jung.lt
www.jung.lt

Įmonės pristatymas

Jung Vilnius, dukterinė firmos Albrecht Jung GmbH & Co įmonė, Lietuvoje veikia nuo 2003 metų gruodžio 3 dienos. Pagrindinė Jung Vilnius veikla - JUNG produkcijos platinimas Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Gruzijoje, Rusijoje, Kazachstane, Kaukazo šalyse.
Jung Vilnius logistikos sandėliuose visada galima rasti didžiulį JUNG produkcijos pasirinkimą - nuo standartinių iki prabangaus dizaino jungiklių ir "protingo namo" valdymo elementų. 600 m² ploto sandėlyje nuolat turime daugiau nei 3000 pavadinimų JUNG gaminių. Įmonės mokymo centre nuolatos mokomi aptarnaujamo regiono šalių specialistai. Rengiami seminarai apšvietimo sistemų, žaliuzių ir radiobanginio bei KNX ("protingo namo") temomis. Jung Vilnius visados laukiami projektuotojai, montuotojai, architektai, dizaineriai ir patys vartotojai. Ekspozicijų salėje galėsite pamatyti produkcijos pavyzdžius. Nemokamai aprūpiname katalogais, stendais ir produkcijos pavyzdžiais.

Pažangūs sprendimai
JUNG sprendimai – tai itin vykęs modernių, į ateitį orientuotų pastatų automatizuoto valdymo sistemų ir estetiško "Made in Germany"dizaino derinys.

Puikaus dizaino produktai
Išskirtinai dailaus dizaino ir įspūdingo funkcionalumo JUNG produktai žavi savo techninėmis galimybėmis ir naudojamų medžiagų gausa.

Protingi sprendimai
Išmanus būsto valdymas su patikima KNX sistema.
Pastatų pažangių inžinerinių sistemų paskirtis – sudaryti sąlygas patogiai ir efektyviai valdyti gyvenamųjų ir darbo patalpų įrangą atsižvelgiant į individualius gyventojų poreikius ir pageidavimus, nepamirštant tokių aspektų kaip komfortas, saugumas, ekonomiškumas, energetinis efektyvumas ir reprezentatyvumas. KNX technologija suteikia galimybę sujungti apšvietimo, šildymo, oro kondicionavimo, daugialypės terpės ir saugos ir kt. įrangą į centralizuotą valdymo sistemą ir patogiai ją valdyti.

Apšvietimas
Šviesos jungimo ir reguliavimo sprendimai
Suteikite savo būstui derantį apšvietimą! Su paprastais JUNG sprendimais galite rinktis, kokiu būdu norėtumėte valdyti apšvietimą. Nesvarbu, ar rankiniu, ar automatiniu būdu, ar su radijo ryšiu, ar su KNX: su JUNG visada rasite tinkamą techninį sprendimą savo poreikiams.

JUNG VILNIUS bendrovės produktų paletę sudaro daugiau kaip 7000 skirtingų gaminių. Dizaino įvairovė ir techninių sprendimų gausa leidžia patenkinti visus šiuolaikinės elektros instaliacijos poreikius.

Produktai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų: nerūdijančio plieno, aliuminio, duroplasto, stiklo, žalvario ir kt.

Daugiau nei penkiasdešimtyje pasaulio šalių įsteigtos dukterinės įmonės ir atstovybės aprūpina vartotojus pageidaujama JUNG produkcija ir teikia visapusiško serviso paslaugas.

Vokietijos rinkos lyderės "SIEDLE" telefonspynių ir namų vidaus komunikavimo įrenginių sistemos, konsultacijos, prekyba.

JUNG Vilnius, pagaminta Vokietijoje, KNX, EIB, Smarthome, protingas namas, Smarthouse, jungiklis, jungikliai, rozetė, kištukinis lizdas, AS500, Acreation, LS990, Smart remote, smart control, SIEDLE komunikacijos sistemos.

FAP, Made in Germany, TÜV Nord sertifikatas "Made in Germany"
Parodos
Regioninių ir tarptautinių mugių, kuriose dalyvauja JUNG, terminai ir turinys.

Telefonas: bendras (5) 2361920
Direktoriaus mobilusis telefonas (687) 40153
Faksas (5) 2361917

Galerija

Uždaryti
Uždaryti