Adresas Adresas: Sodų g. 2, LT-57120 SIRUTIŠKIO K., SURVILIŠKIO SEN., KĖDAINIŲ R.
Telefonas Telefonas: (606) 11658
El. paštas El. paštas: akmenukas.kedainiai@gmail.com
Tinklalapis Tinklalapis: www.akmenukas.lt
Kodas Kodas: 302921351
PVM kodas PVM kodas: LT100007305112
Veiklos apibūdinimas: Sėkmingai dirbanti Kedainiuose mažoji bendrija (MB) "Akmenukas"nuo 2003m, specializuojasi paminklų iš akmens projektavimo, gamybos , montavimo,kapų priežiūros ir jų apželdinimo srityje. VISOS KAPO ĮRENGIMO IR PRIEŽIŪROS PASLAUGOS VISOJE LIETUVOJE. KOLUMBARIUMAI, URNOS.
Vartotojų įvertinimas:

0 / 5 (įvertino 0)

Informacija

KĖDAINIŲ AKMENUKAS, MB
Įmonės kodas 302921351
Sodų g. 2, LT-57120, SIRUTIŠKIO K., SURVILIŠKIO SEN., KĖDAINIŲ R. (606) 11658
akmenukas.kedainiai@gmail.com
www.akmenukas.lt

Įmonės pristatymas

Akmeninės vazos iš 7 akmens rūšių, kurios įmportuojamos iš Suomijos, Švedijos, Indijos ir kitų šalių. Vidaus apdaila - palangės, židinių apdaila. Akmens skulptūros, akmens gaminiai, židinių apdaila, akmens palangės, akmeninės vazos, urnos, kolumbariumas, kolumbariumo paslaugos, paminklai, antkapiai, paminklų gamyba, kapaviečių tvarkymas, kapaviečių restauravimas, poliruoto granito plokštės, dovanos, kapaviečių dengimas plokšte, skalda, skaldelė kapams, dekoratyviniai kapų elementai.
VISOS KAPO ĮRENGIMO IR PRIEŽIŪROS PASLAUGOS

Mūsų vizija – tapti aukščiausios klasės kapinių tvarkymo ir priežiūros paslaugų tiekėju Lietuvoje ir sudaryti tokias kapų priežiūros paslaugų tiekimo sąlygas ir kainas, jog kapų tvarkymas būtų prieinamas kiekvienam.Mūsų įmonė dirba akmens darbus paminklų projektavimo, gamybos ir montavimo srityje. Mūsų gaminami paminklai išsiskiria savo meniškumu ir įvairove. Prie paminklų gamybos dirba patirtį turintys meistrai, kalviai, skulptoriai, menininkai. Patenkiname bet kokius užsakovo reikalavimus.

Siūlome visus kapų priežūros bei kapų tvarkymo darbus . Mes padėsime jums įrengti kapą atsižvelgiant į velionio amžių, pomėgius, individualybę, metų laiką, kada jis paliko šį pasaulį.

Įmonės sėkmingos veiklos pamatas– profesionali komanda, kokybiškas ir išskirtinis darbo rezultatas, įmonėje dirba kapų priežiūros srityje ilgametę patirtį turintys darbuotojai. Įmonė prekiauja paminklais, juos montuoja, teikia visas kapo įrengimo ir priežiūros paslaugas visoje LIETUVOJE.Deriname antkapius, tvoreles, dekoratyvinius kapavietės elementus, augalus, kiekvienas kapa galime išsiskirti. Egzistuoja ir kapų mados, kurios metams bėgant keičiasi. Kapavietės paviršių galima padengti ne tik juodžemiu ar smėliu. Paskutiniu metu apipavidalinimui itin dažnai naudojama įvairaus akmens, marmuro skalda. Ji išsiskiria savo praktiškumu, ilgaamžiškumu ir didele spalvine gama. Padengti kapavietę galima ir akmenukais, medžio drožlėmis, o skiriant daugiau pinigų- akmens plokštėmis.

Paslaugos

Vidaus apdaila
Kapaviečių tvarkymas
Kapavietės dengtos plokštėmis
Naujai įrengtos kapavietės
Renovuotos kapavietės
Kolumbariumas

Produktai

Paminklai
Skalda
Plokštės
Vazos
Skulptūros
Urnos

Galerija

Veiklos sritys

Uždaryti
Uždaryti