KLUKIS, A. Valiuškevičiaus įmonė
Adresas Adresas:
Paupio g. 28, LT-11341 VILNIUS
Telefonas Telefonas:
(650) 20709
El. paštas El. paštas:
Tinklalapis Tinklalapis:
Kodas Kodas:
161632072
PVM kodas PVM kodas:
LT616320716
Veiklos apibūdinimas:
Kaminai židiniams, kieto kuro ir dujiniams katilams, kaminų montavimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Kaminų įdėklai dujiniam katilui, pirčiai. Plazminis metalo pjovimas. Dūmtraukių patikra. Izoliuotos ventiliacijos įrengimas. Nestandartiniai gaminiai iš metalo.
Vartotojų įvertinimas:

5 / 5 (įvertino 9)

Informacija

KLUKIS, A. Valiuškevičiaus įmonė
Įmonės kodas 161632072
Paupio g. 28, LT-11341, VILNIUS (650) 20709
klukis@klukis.lt
www.klukis.lt

Įmonės pristatymas

GARANTINĖ KAMINŲ PRIEŽIŪRA IR POGARANTINIS APTARNAVIMAS: Garantija mūsų sumontuotam įdėklui į kaminą ar jo sistemai yra 10 metų, o kaminui ar jo sistemai 5 metai. Savo klientų neužmirštame – ir pasibaigus garantinio aptarnavimo laikotarpiui prižiūrėsime įrengtus kaminus.

DŪMTAKIŲ PATIKRA: Turime teisę atlikti Pirminę dūmtakių ir ventiliacijos kanalų patikrą (DF-15), ji reikalinga projektuojant dujinį šildymą ir kitais sudėtingesniais dūmtraukių tyrimų atvejais.

IZOLIUOTOS VENTILIACIJOS ĮRENGIMAS: Norėdami senos statybos name įrengti modernų dujinį šildymą nepamirškite, kad katilinėje privalės atsirasti ir natūrali ištraukiamoji ventiliacija. Atskiras vėdinimo kanalas turi būti įrengtas vien dujiniam katilui.

NESTANDARTINIAI GAMINIAI IŠ SKARDOS: Pagal Jūsų pageidavimus galime pagaminti įvairius nestandartinius daiktus iš skardos. Komandoje turime profesionalius projektuotojus, todėl kokybiškai gaminame ne tik kampuotus, bet ir sudėtingus apvalius daiktus, pavyzdžiui, įvairius kupolus ir gartraukius.

KONSULTACIJOS: Esame profesionalai, o kai kurie mūsų komandos nariai yra ir kaminų srities paslaugų pradininkai Lietuvoje. Jei Jūs statote namą ar rengiate židinį, krosnelę ar pirtį ir nežinote, su kuo galėtumėte pasitarti – rašykite mums į skiltį "Konsultacijos" arba susisiekite kitu Jums patogiu būdu – nuoširdžiai patarsime, kaip pasirinkti kaminą, kuris geriausiai tiktų Jūsų kūrenimo prietaisui.

PLAZMINIS METALO PJOVIMAS: Pjauname nerūdijantį plieną, juodą plieną nuo 0,5 mm storio iki 10mm storio. Galime pjauti tiek iš mūsų tiek iš užakovo medžiagų (paprastai sandėlyje turime 2mm, 4mm, 6mm, juodo plieno lakštų) Pjovimo stalo dydis 1500mm × 3000mm. Dažniausiai pjaustome 1250mm × 2500mm lakštus.

KAMINAI IR KAMINŲ ĮDĖKLAI DUJINIAM KATILUI: Dujiniams katilams tinka izoliuoti (apšiltintieji) kaminai, nerūdijančio plieno standūs ir lankstieji įdėklai į mūrinius kaminus, kaminų sistemos ir plastikiniai kaminai kondensaciniams katilams. Dujinio katilo jungti tiesiai į plytinį kaminą negalima – pagal statybos reglamentą (STR 2.08.01:2000), įdėklai į kaminą dujiniams katilams yra privalomi. Kondensaciniai dujiniai katilai turi uždarą degimo kamerą, o degimo produktai šalinami priverstinai, todėl iš esmės jiems nereikalingas standartinis kaminas. Tačiau dūmams vėstant susidaro rūgštus kondensatas – jam saugiai pašalinti iš namo naudojama plastikinė dūmų nuvedimo sistema, gaminama iš specialaus, rūgščiai atsparaus plastiko.

KAMINAI IR KAMINŲ ĮDĖKLAI PIRČIAI: Pirtį populiaru įrengti mediniame namelyje, kurio pagrindinės konstrukcijos yra ypač degios, todėl pirčiai rekomenduojame rinktis ir itin saugų – izoliuotą (apšiltintąjį) kaminą. Tiesa, degimo produktams išvesti iš pirties į išorę tinka ir kitos kaminų rūšys – nerūdijančio plieno įdėklai į mūrinius kaminus ir kaminų sistemos.

Izoliuotą arba apšiltintą kaminą sudaro trys dalys: dūmtakis - nerūdijančio plieno vamzdis dūmams pasišalinti; šiluminė izoliacija - dūmtakį supantis termoizoliacinės vatos sluoksnis, sulaikantis šilumą dūmtakyje; Išorinis vamzdis, skirtas daugiau kamino išoriniam apdailinimui. Dūmtakis (vidinis vamzdis) gaminamas tik iš karščiui ir rūgščiai atsparaus, nuo 0,6 iki 1 mm storio nerūdijančio plieno. Tuo tarpu išorinio vamzdžio medžiagą galima pasirinkti iš pakankamai plačios medžiagų gamos: tai ir cinkuota skarda, ir nedažytas arba milteliniu būdu dažytas nerūdijantis plienas, ir spalvota skarda, paprastai priderinama prie stogo spalvos.

Galerija

Žemėlapis

Rodyti žemėlapį

Uždaryti
Uždaryti