METALO MEISTRAI, UAB
Adresas Adresas:
Tinklų g. 7, LT-35115 PANEVĖŽYS
Telefonas Telefonas:
(45) 585087
Mobilus Mobilus:
(686) 87476
El. paštas El. paštas:
Tinklalapis Tinklalapis:
Kodas Kodas:
148284860
Veiklos apibūdinimas:
Pagrindinė įmonės veiklos sritis – statybinių metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba. Įmonė taip pat tiekia metalo konstrukcijas ir kitoms pramonės šakoms, kur reikalingi plieno gaminiai. Kartu su pagamintomis metalo konstrukcijomis komplektuojame ir tiekiame tvirtinimo elementus bei kitus gaminius. Pagaminta produkciją kartu su komplektuojamais komponentais galime pristatyti į kliento nurodytą vietą.
Specialūs pasiūlymai:
Metalo konstrukcijų projektavimas, gamyba.
Vartotojų įvertinimas:

5 / 5 (įvertino 3)

Informacija

METALO MEISTRAI, UAB
Tinklų g. 7, LT-35115, PANEVĖŽYS (45) 585087
info@metalomeistrai.lt
www.metalomeistrai.lt
Telefonas (45) 502247
Mobilusis telefonas (686) 87476

Įmonės pristatymas

UAB "Metalo meistrai" - metalo apdirbimo įmonė. Bendrovė priklauso vienos didžiausių Baltijos Šalių statybos bendrovių Panevėžio statybos tresto (PST) grupei. Pagrindinė įmonės veiklos sritis – statybinių metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba. Įmonė taip pat tiekia metalo konstrukcijas ir kitoms pramonės šakoms, kur reikalingi plieno gaminiai.

*****TEIKIAMOS PASLAUGOS*****

1. METALO KONSTRUKCIJŲ PROJEKTAVIMAS:

Turėdama ilgametę metalo konstrukcijų gamybos patirtį, įmonė turi galimybę pasiūlyti metalo konstrukcijų projektavimo paslaugą. Tokiu būdu metalo konstrukcijos projektuojamos atsižvelgiant į geriausią gamybos praktiką ko pasekoje užtikrinamas optimaliausių sprendimų priėmimas.

2. METALO KONSRTUKCIJŲ GAMYBA:

Pagrindinė įmonės veikla - suvirintų metalo konstrukcijų gamyba. Gamybai naudojamos tik sertifikuotos, Europos standartus atitinkančios žaliavos ir medžiagos. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, sertifikuoti suvirintojai, naudojamos šiuolaikinės gamybos technologijos. Gamybos procesas sertifikuotas standarto EN1090 atitikčiai. Visi gaminiai ženklinami CE ženklu.

3. TVIRTINIMO ELEMENTŲ IR KITŲ KOMPONENTŲ KOMPLEKTAVIMAS:

Kartu su pagamintomis metalo konstrukcijomis komplektuojame ir tiekiame tvirtinimo elementus bei kitus gaminius, reikalingus pilnai sumontuoti konstrukcijas. Visi komplektuojantys gaminiai tiekiami su kokybę patvirtinančiais sertifikatais.

4. PRISTATYMAS Į OBJEKTĄ:

Pagaminta produkciją kartu su komplektuojamais komponentais galime pristatyti į kliento nurodytą vietą. Ir nesvarbu, kokio dydžio ar svorio krovinys. Glaudus bendradarbiavimas su transporto paslaugas teikiančiomis įmonėmis leidžia užtikrinti gaminių pristatymą norimu terminu bei sklandžiai vykdyti suplanuotus tiekimus.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Metalo konstrukcijų pagaminimo kokybė, ypatingai statybos pramonei, yra labai svarbi dėl saugumo. Įmonės požiūris į kokybės užtikrinimą neapsiriboja tik techninių reikalavimų išpildymu, bet nuolatiniu procesų ir technologijų tobulinimu siekiama nepriekaištingo produkto ar paslaugos.

UAB "Metalo meistrai" veikla yra sertifikuota Europinių standartų atitikčiai.

ĮMONĖ PELNĖ VIENO IŠ GERIAUSIŲ, PATIKIMO IR KOKYBIŠKĄ PRODUKCIJĄ TEIKIANČIO METALO KONSTRUKCIJŲ GAMINTOJO REPUTACIJĄ !!!

Galerija

Žemėlapis

Rodyti žemėlapį

Uždaryti
Uždaryti