NEPCON LT, UAB
Adresas Adresas:
Girulių g. 20-81, LT-12112 VILNIUS
Telefonas Telefonas:
(616) 25024
El. paštas El. paštas:
Tinklalapis Tinklalapis:
Kodas Kodas:
301491270
PVM kodas PVM kodas:
LT100003709714
Veiklos apibūdinimas:
FSC IR PEFC SERTIFIKAVIMAS. SERTIFIKAVIMAS MEDIENOS PRAMONEI IR PREKYBININKAMS. SERTIFIKAVIMAS MIŠKŲ VALDYTOJAMS. SERTIFIKAVIMO APMOKYMAI. VERIFIKACIJA. VERIFIKACIJOS (ĮVERTINIMO) PASLAUGOS.
Specialūs pasiūlymai:
FSC IR PEFC SERTIFIKAVIMAS
Vartotojų įvertinimas:

5 / 5 (įvertino 3)

Informacija

NEPCON LT, UAB
Įmonės kodas 301491270
Girulių g. 20-81, LT-12112, VILNIUS (616) 25024
lithuania@nepcon.org
www.nepcon.org

Įmonės pristatymas

FSC IR PEFC SERTIFIKAVIMAS. SERTIFIKAVIMAS MEDIENOS PRAMONEI IR PREKYBININKAMS. SERTIFIKAVIMAS MIŠKŲ VALDYTOJAMS. SERTIFIKAVIMO APMOKYMAI. VERIFIKACIJA. VERIFIKACIJOS (ĮVERTINIMO) PASLAUGOS.
Pagrindinė mūsų veikla susideda iš profesionalių paslaugų, susijusių su miškų tvarkymo, medienos pramonės ir prekybos sertifikavimu. Mes dirbame su sertifikavimo schemomis, kurios apima socialinius, ekonominius ir kokybės aspektus kompanijoje: dvi dažniausiai sutinkamos tarptautinės miškų sertifikavimo schemos: FSC ir PEFC, taip pat ISO 9001 ir ISO 14001.
Be to, mes siūlome visą seriją paslaugų miško kompanijoms ir medienos kompanijoms, kurios dar tik ruošiasi gauti sertifikatus ir norėtų savo pažangą ir atsakingą požiūrį įtvirtinti dokumentais.
EKSPERTŲ PAGALBA
Mes taip pat dažnai dalyvaujame projektuose ir trumpalaikėse užduotyse koncentruodamiesi ties sertifikavimo, prekybos mediena ir natūralių išteklių valdymu.
Pavyzdžiui, mes teikiame techninę pagalbą vystant viešų pirkimų tvarką bei FLEGT procesą ir konsultuojame dėl sertifikavimo standartų ir tvarkos rengimo.
SERTIFIKAVIMO APMOKYMAI
Remdamiesi mūsų sertifikavimo patirtimi mes atliekame mokymus ir ruošiame informacines dienas, kurios apima visus svarbiausius sertifikavimo aspektus. Mes taip pat dalyvaujame projektuose ir užduotyse, skirtose gamtos apsaugai, vietos bendruomenių ir NVO paramai.
NEPCon siūlo daugybę sertifikavimo paslaugų medienos gamintojams, medienos pramonei bei prekybos organizacijoms.
Svarbiausia mūsų paslauga yra teikti nepriklausomą trečios šalies vertinimą, sąlygojantį atitinkamo sertifikato išdavimą. Mes padėjome sertifikuoti daugiau nei 13 milijonų hektarų miško. Apie 400 įvairių medienos pramonės kompanijų Skandinavijoje, Rytų Europoje bei Rusijoje pasinaudojo mūsų paslaugomis.
Per mūsų vietinius atstovus septyniose šalyse bei per strateginę partnerystę mes pasiekiame vietines bei tarptautinio masto sertifikavimo vertinimo bei rinkos sistemas.
NEPCon dirba su žemiau minimais sertifikavimo tipais:
* Miškų tvarkymo sertifikavimas (FSC ir PEFC)
* Gamybos grandies sertifikavimas (FSC ir PEFC)
* Kontroliuojamos medienos sertifikavimas (FSC)
* SmartLogging sertifikavimas
* ISO 14001 sertifikavimas
* ISO 9001 sertifikavimas
Derinant keletą aukščiau minimų paslaugų, teikiamos nuolaidos. Remdamiesi ilgalaike patirtimi miškininkystės bei su ja susijusio verslo srityse, mes galime padėti sudaryti atskirą paslaugų paketą bei pritaikyti jį pagal individualaus kliento poreikius bei pageidavimus.
Mes taip pat teikiame kitas verifikavimo paslaugas, įrodančias įmonės dedamas pastangas siekti sertifikavimo ar medienos, kurią perka ir parduoda, legalumo.
KAM REIKALINGAS SERTIFIKAVIMAS?
Yra daugybė priežasčių kodėl reikėtų sertifikuotis. Pirmiausia, rinkos tendencijos rodo, kad auga poreikis sertifikuotiems produktams. Kiti sertifikavimo privalumai susiję pasiūlos bei paklausos ryšiais.
Sertifikavimas rodo, kad kompanija rūpinasi aplinkosauginiais ir socialiniais miškininkystės aspektais. Tai pagerina kompanijos įvaizdį. Sertifikavimas taip pat gali padėti kompanijai palaikyti ar praplėsti prekybinius ryšius pasaulyje, kur pastaruoju metu itin didelis dėmesys skiriamas gamtos apsaugai bei socialinėms problemoms. O dėl griežtų reikalavimų dokumentacijai bei aiškių procedūrų poreikio, sertifikavimas daugelio laikomas naudingu įrankiu kokybės ir išteklių valdyme.
Keletas nepriklausomų šaltinių teigia, kad miškų sertifikavimas iš tikrųjų turi teigiamos įtakos miškų tvarkymui. Tapdami sertifikuotų miškų bei medienos pramonės bendruomenės nariu, jūs galite prisidėti prie miškų biologinio paveldo išsaugojimo bei tinkamos ir sveikos darbo aplinkos miško darbuotojams kūrimo.
ĮSIGYKITE SERTIFIKATĄ
Jeigu norėtumėte daugiau sužinoti apie sertifikavimo galimybes, kviečiame susisiekti su mumis neįpareigojančiam pokalbiui, atsiųsti užklausą papildomai informacijai gauti arba užpildyti paraiškos anketą.
SERTIFIKAVIMO PARTNERIAI
NEPCon bendradarbiauja su atitinkamomis akredituotomis sertifikavimo organizacijomis.
Rainforest Alliance yra pasaulyje pirmaujanti FSC sertifikavimo organizacija bei mūsų FSC sertifikavimo partneris.
BMG Trada Certifiering AB teikia platų sertifikavimo paslaugų spektrą ir yra mūsų PEFC bei ISO sertifikavimo partneris.

Galerija

Žemėlapis

Rodyti žemėlapį

Uždaryti
Uždaryti