POŽEMINIŲ LINIJŲ STATYBA, UAB
Adresas Adresas:
S. Lozoraičio g. 19, LT-53228 GARLIAVA, KAUNO R.
Telefonas Telefonas:
(37) 552614
El. paštas El. paštas:
Tinklalapis Tinklalapis:
Kodas Kodas:
300011327
PVM kodas PVM kodas:
LT100000981814
Veiklos apibūdinimas:
POŽEMINIŲ LINIJŲ STATYBA, UAB - specializuota statybos bendrovė, naudojanti betranšėjes technologijas. Mūsų technikos bazė yra viena moderniausių Lietuvoje, kuri leidžia atlikti požeminius perėjimus, pakloti vamzdynus neardant viršutinio žemės sluoksnio. Atliekame žemės kasimo, inžinierinių komunikacijų – vandentiekio, kanalizacijos, ryšių kabelių, dujotiekio klojimo darbus. Betranšėjės technologijos leidžia atnaujinti susidėvėjusius vamzdynus, kloti naujus neardant aplinkos.
Specialūs pasiūlymai:
Specializuota inžinierinių tinklų ir žemės kasybos bendrovė.
Vartotojų įvertinimas:

4.08 / 5 (įvertino 13)

Informacija

POŽEMINIŲ LINIJŲ STATYBA, UAB
Įmonės kodas 300011327
S. Lozoraičio g. 19, LT-53228, GARLIAVA, KAUNO R. (37) 552614
www.griovys.lt
info@plstatyba.lt
Specializuota inžinerinių tinklų ir žemės kasybos bendrovė

Įmonės pristatymas

UAB"Požeminių linijų statyba" - specializuota inžinierinių tinklų ir žemės kasybos bendrovė, dirbanti nuo 2004 metų. Turimų pajėgumų dėka galinti atlikti net sudėtingiausius užsakymus. Tačiau mes neskirstome užsakymų į didelius ir mažus – mums svarbus kiekvienas klientas. Į mus galite kreiptis net ir tais atvejais, kai reikia tik konsultacijų ar patarimo.
Atliekame žemės kasimo, inžinierinių komunikacijų – vandentiekio, kanalizacijos, ryšių kabelių, dujotiekio klojimo darbus. Kasame tranšėjas atviru ir uždaru būdu (neardant žemės dangos, gręžiame su specialia įranga). Visus darbus atliekame patys, tad klientai tiksliai žino, kas yra atsakingi už vykdomą projektą – taip išvengiama įvairių nesusipratimų ir klientų nepasitenkinimo.
Betranšėjės technologijos leidžia atnaujinti susidėvėjusius vamzdynus, kloti naujus neardant aplinkos, tiesti juos, taip pat kabelius, po pastatais, geležinkeliu, keliais, automagistralėmis ir pan. Naujos technologijos leidžia darbus atlikti švariai neardant asfalto dangos, šaligatvio, neuždarant ir netrikdant eismo. Šios technologijos leidžia komunikacijas nutiesti net po upėmis.

Galerija

Žemėlapis

Rodyti žemėlapį

Uždaryti
Uždaryti