UTU, UAB
Adresas Adresas:
Kirtimų g. 33-1, LT-02244 VILNIUS
Telefonas Telefonas:
(5) 2742827
El. paštas El. paštas:
Tinklalapis Tinklalapis:
Kodas Kodas:
110811867
PVM kodas PVM kodas:
LT108118610
Veiklos apibūdinimas:
UAB "UTU" jau 20 metų aktyviai dirba elektrotechnikos srityje teikdama tik profesionalius ir kokybiškus produktus, bei efektyvų aptarnavimą. Įmonė tiekia ir parduoda aukštos kokybės elektrotechnikos prekes ir jų techninius sprendimus, atstovauja žinomus ir pripažintus gamintojus: "Hager", "Berker", "Atlas Copco", "Benedikt & Jäger", "Bussmann", "Elko EP", "Eltek", "Fanox", "FIAMM", "FRER", "General Electric", "Katko", "Noratel", "Palazzoli", "Salicru", "Sälzer", "Victron Energy", "Zennio" ir kt.
Vartotojų įvertinimas:

5 / 5 (įvertino 12)

Informacija

UTU, UAB
Įmonės kodas 110811867
Kirtimų g. 33-1, LT-02244, VILNIUS (5) 2742827
info@utu.lt
www.utu.lt

Įmonės pristatymas

UAB "UTU" jau 20 metų aktyviai dirba elektrotechnikos srityje teikdama tik profesionalius ir kokybiškus produktus bei efektyvų aptarnavimą.

UTU, UAB
Kirtimų g. 33, LT-02244, VILNIUS
(5) 2742827

UTU" UAB - sprendimai elektrotechnikos profesionalams.

Įmonė tiekia ir parduoda aukštos kokybės elektrotechnikos prekes ir jų techninius sprendimus, atstovauja žinomus ir pripažintus gamintojus: "Hager", "Berker", "Atlas Copco", "Benedikt & Jäger", "Bussmann", "Elko EP", "Eltek", "Fanox", "FIAMM", "FRER", "General Electric", "Katko", "Noratel", "Palazzoli", "Salicru", "Sälzer", "Victron Energy", "Zennio" ir kt.

"UTU" UAB siūlo, parduoda ir aptarnauja šiuos elektrotechnikos produktus: Skirstomuosius skydus, modulinius komponentus, kabelių kanalus, instaliacinius gaminius, kitus elektrotechninius, bei automatikos komponentus. Galios elektronikos produktus – UPS (nepertraukiamo maitinimo šaltinius), rezervinių akumuliatorių baterijas, AC/DC maitinimo šaltinius, įtampos stabilizatorius (AVR), srovės perjungėjus (ATS, STS), elektros generatorius, fotovoltines sistemas. Vidutinės ir žemos įtampos įrenginius skirstomiesiems tinklams.

"UTU" UAB priklauso "UTU Group". "UTU Group" yra šeimyninė suomių įmonė, įkurta 1919 metais.

Prekių ženklai

"Hager", "Berker", "Atlas Copco", "Benedikt & Jäger", "Bussmann", "Elko EP", "Eltek", "Fanox", "FIAMM", "FRER", "General Electric", "Katko", "Noratel", "Palazzoli", "Salicru", "Sälzer", "Victron Energy", "Zennio"

Galerija

Žemėlapis

Rodyti žemėlapį

Uždaryti
Uždaryti