Apie projektą


„Statyba Plius“ jau 18 metų jungia pirkėjus ir statybų rinkos profesionalus.

www.statybaplius.lt – specializuotas, draugiškas vartotojui verslo paieškos portalas internete, skirtas statybos pramonei, pateikiantis aktualią, tikslią ir naujausią informaciją apie statybos sektoriaus įmones, prekių gamintojus, pardavėjus bei paslaugų teikėjus.

LENGVUMAS, INFORMATYVUMAS, FUNKCIONALUMAS, LANKYTOJUI SUPRANTAMA IR PATOGI STRUKTŪRA

GAIVAUS ORO GŪSIS STATYBOS VERSLUI!
Tinklalapyje www.statybaplius.lt paieškos rezultatai pateikiami paprastai ir aiškiai, vartotojams suteikiama galimybė greitai ir lengvai rasti informacijos apie dominančias įmones, klientai aprūpinami visais įrankiais ir reklamos galimybėmis, leidžiančiomis informaciją apie įmones skelbti išsamiai ir struktūrizuotai, pristatyti siūlomus gaminius, paslaugas ir internetu stiprinti savo pozicijas statybų rinkoje.
NAUDINGA INFORMACIJA:
  • Lietuvos architektų kontaktinė informacija;
  • Lietuvos ir užsienio statybų parodos;
  • Matų skaičiavimo lentelės;
  • Sąmatų skaičiavimo programų nuorodos;
  • Statybos terminų žodynas.
`

KODĖL VERTA RINKTIS „STATYBA PLIUS“?
Specializuota sritis „Statyba Plius“ – specializuota verslo paieškos platforma, teikianti informaciją apie statybų rinkos įmones.
Aktualūs duomenys Išnaudodami turimus išteklius, pateikiame aktualią, patikimą ir naujausią informaciją apie statybos sektoriaus įmones.
Aiškūs rezultatai Patogi ir greita paieškos sistema, aiškiai ir struktūrizuotai pateikiama reikiama informacija apie ieškomas įmones.
Patyrę profesionalai Sukaupta 17 metų verslo patirtis ir žinios padeda statybos įmonėms stiprinti savo pozicijas interneto rinkoje.
Uždaryti
Uždaryti