Apdaila     

Rasta prekių: 14. Rodomi rezultatai: 1 - 14.     

Thermoshield

Energiją taupančią Termošildo membraną (dažus) sudaro speciali rišamoji medžiaga vandens pagrindu, kurioje yra milijonai vakuuminių tuščiavidurių stiklo keramikos rutuliukų (burbuliukų), kurių skersmuo 10–100 mikronų. Išdžiūvęs sluoksnis polimerizuojasi ir tampa tvirta, stangria, tankia, nepraleidžiančia drėgmės 0,3 mm storio struktūra (membrana). Šios membranos savybės užtikrina energiją taupančias savybes.

Elastolith plytelė 52x240,

Produkto specifikacija:Medžiagos specialiai surūšiuotas kvarcinis smėlis; Surišimas: Poly-akrilo tirpalas; Spalva: skystas dažymas, pagrįstas geležies oksidu.Gaminio savybės:Organiškai surištos, becementės lanksčios plytelės, kurios gali būti klijuojamos ant kampų, nereikalingos jokios papildomos kampų detalės; Dekoravimo plytos svoris tik 4 kg/kv.m.; Plytelės storis tik 4 mm.; Atrodo kaip klinkeris; Plytelės gali būti lengvai perkerpamos žirklėmis arba aštriu peiliu; Nėra jokių praradimų, 100 proc.išeiga; Atsparios mechaniniams įbrėžimams ar poveikiui; Pralaidžios garams;

Elastolith plytelė 71x240

Organiškai surištos, becementės lanksčios plytelės, kurios gali būti klijuojamos ant kampų, nereikalingos jokios papildomos kampų detalės.Dekoravimo plytos svoris tik 4 kg/kv.m. Plytelės storis tik 4 mm. Atrodo kaip klinkeris. Plytelės gali būti lengvai perkerpamos žirklėmis arba aštriu peiliu.Nėra jokių praradimų, 100 proc.išeiga. Atsparios mechaniniams įbrėžimams ar poveikiui.Pralaidžios garams.Apdaila stipriai sukietėja tik po priklijavimo. Nereikalingas joks specialus paruošimas. Didelis spalvų pasirinkimas.
Klientų patogumui vykdome elektroninę prekybą!!!
www.bustostilius.lt

Akcija Gerard stogo dangoms

UAB „Klinkeris visiems“ oficialus „Gerard“ stogo dangų atstovas Lietuvoje skelbia akciją. Perkant daugiau kaip 100m² stogo dangos taikome:
-25% visiems "Gerard" stogo dangos profiliams
-10% „Gerard“ stogo priedams
-25% stogo sandarinimo medžiagoms
-30% lietaus nuvedimo sistemai.
Akcijos trukmė iki spalio 15d.

Klinkerio fasadinėnėms plytelėms -30% nuolaida!

Aukštos kokybės sendintos klinkerio fasadinės plytelės - puikus pasirinkimas norintiems išsiskirti iš vientisų spalvų ir sukurti savo namams neišblėstantį įspūdį.
Naujiena! Į prekybą paleistos naujos 22 spalvos!
Šių plytelių įgeriamumas yra ~ 1,6% visi kiti techniniai duomenys- aukštesni nei yra reikalaujama PN-EN 14411.Galime pasiūlyti ir kampines fasadines plyteles. Taip pat sendintų klinkerinio plytelių galima pasirinkti „chameleon“ variantą iš keturių galimų.
Šiuo metu taikome net -30% nuolaidą iki spalio 15d.

Klinkerio palangės su -30% nuolaida!

Skelbiame -30% nuolaidą iki spalio 15d. klinkerio palangių elementams.
Tai ilgaamžiai produktai, padedantys išryškinti jūsų namų grožį. Turime platų spalvų ir matmenų pasirinkimą.
Palangių plytelių išmatavimai:
150x120x15mm
200x120x15mm
220x120x15mm
245x120x15mm
280x120x15mm
310x120x15mm
350x120x15mm.

Daugiau informacijos:
el. paštu: info@klinkerisvisiems.lt
telefonu: 861066665.

Klinkerio tvoros elementams -30% nuolaida!

Skelbiame -30% nuolaidą iki spalio 15d. klinkerio tvorų elementams.
Tai ilgaamžiai produktai, padedantys išryškinti jūsų namų grožį. Turime platų spalvų ir matmenų pasirinkimą.
Tvorų stogelių išmatavimai:
310x310x80mm;
310x445x90mm;
445x445x90mm;
445x585x106mm.

Tvorų elementai tarp kolonų:
180x100x58mm;
310x100x78mm;
445x250x90mm.

Ši produkcija yra gaminama jau net 43 metus. 2013 metais gamykla buvo modernizuota pažangiausiomis vokiškomis technologijomis ir dabar ši gamykla yra viena moderniausių Europoje.

Klinkerio laiptų ir grindų elementams -30% nuolaida!

Skelbiame -30% nuolaidą iki spalio 15d. klinkerio laiptų ir grindų elementams.
Tai ilgaamžiai produktai, padedantys išryškinti jūsų namų grožį. Priešslydžio koeficientas R11.
Laiptų pakopinių plytelių išmatavimai:
330x245x14mm;
330x245x16mm;

Grindų plytelių matmenys:
245x245x14mm;
150x245x12mm;
120x245x10mm.

Ši produkcija yra gaminama jau net 43 metus. 2013 metais gamykla buvo modernizuota pažangiausiomis vokiškomis technologijomis ir dabar ši gamykla yra viena moderniausių Europoje.

Vokiški Niko kaminai už ypač gerą kainą

Skelbiame akciją vokiškai kamino sistemai Niko. Nuolaida -56% + nemokamas atvežimas visoje Lietuvoje iki spalio 15d.
Ši kamino sistema itin atspari aukštoms darbinėms temperatūroms iki 600C, atspari suodžių užsidegimui, taip pat ilgalaikiams agresyvaus kondensato poveikiui. Suteikiama 60-ies metų garantija.
Kamino komplektaciją sudaro:

kamino blokeliai,
keraminiai vamzdžiai,
glaistas keramikai sujungti,
mineralinė vata,
pajungimo trišakis 90,
išvalymo trišakis,
išvalymo durelės (NP),
viršutinis antgalis/konusas (NP),
kondensato indas.

Dekoratyvinis akmuo Incana su 30% nuolaida!

Nuolaidos -30% iki spalio 15d. Kainos nuo 24,20 Euro/m² su PVM. Platus spalvų ir formų pasirinkimas.
Dekoratyvinis akmuo natūraliai atkuria tikro akmens išvaizdą pakartodamas formas, spalvas ir dydžius, tiksliai atkartojantis bet kokį jums norimą tikrą akmenį. Kruopščiai parinkti pigmentai, dažymo technika suklaidina net ir patyrusius meistrus. Apdailos akmenį tampa sunku atskirti nuo natūralaus akmens. Pagamintas akmuo sveria 2/3 mažiau už natūralų akmenį.

Arko M silikatiniai mūro blokai

Arko silikatiniai blokeliai - investicija į jaukius namus. Už žemiausią kainą įsigykite įvairių matmenų, itin tvirtus mūro blokus. Pristatome į vietą. Taip pat iškrauname, jeigu ši paslauga yra reikalinga.
Silikatiniai blokeliai (mūro blokai) yra:
atsparūs drėgmei ir šalčiui
labai palankios aplinkosaugai. Tai ekologiškai subalansuota medžiaga
gaminami iš gamtinių žaliavų, kurios yra kietinamos tik laipsnių temperatūroje suspaustu vandens garu. Todėl jų gamybai suvartojama nedaug energijos, mažiau teršiama gamta.

Mineralinė stiklo vata už ypatingai žemą kainą

Prekiaujame aukštos kokybės mineraline vata "Essentia".
Siūlome tiek plokštinę, tiek ruloninę vatą. Ši vata pasižymi geru šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis. Taip pat neatsilieka nuo kitų gamintojų parametrų. Pati vata yra elastinga, todėl yra paprasta užpildyti visus tarpus vykdant šiltinimo darbus. Taip pat ši vata netrupa, nedegi, nėra salygų grybelių, bakterijų ir pelėsių augimui. Vata yra ekologiška ir nekenkia aplinkai.
Kreipkitės pas mus ir mes pasiūlysime JUMS mažiausią kainą.

VIDAUS APDAILOS DARBAI

Kokybiškai atliekame visus vidaus apdailos darbus: Sienų, lubų paruošimas ir dažymas; Tapetų klijavimas; Pertvarų montavimas (galime sukonstruoti pertvaras bei nišas); Grindų įrengimas (Dedame visų rūšių grindis: laminatą, parketą, parketlentes) ; Plytelių klijavimas. Įmonė statybos darbams naudoja tik pačias kokybiškiausias medžiagas, bei įrangą. Sukaupta patirtis, profesionalus ir savalaikis darbų atlikimas užtikrina bendrovės paslaugų kokybę bei patikimumą. Įmonė sėkmingai vykdo savo veiklą visoje Lietuvoje. Išsamesnę informaciją apie atliekamas paslaugas suteiksime telefonu 8 603 72402

VIDAUS APDAILOS DARBAI

Teikiame vidaus apdailos paslaugas: Sienų, lubų šiltinimą;
Gipskartonio montavimą; Sienų, lubų glaistymą bei dažymą; Plytelių klijavimą; Išlyginamojo sluoksnio pilimą; Laminato/medinių grindų klojimą; Aliumininių kampų montavimą; Durų/langų montavimą;
Palangių montavimą; Angokraščių įrengimą; Elektros instaliacijos įrengimą; Atliekame santechnikos darbus. Patyrę, kvalifikuoti meistrai greitai bei kokybiškai atliks vidaus apdailos darbus. Dėl teikiamų vidaus apdailos darbų, prašome kreiptis tel. +370 60544331
Uždaryti
Uždaryti