Apdailos medžiagos     

Rasta prekių: 3. Rodomi rezultatai: 1 - 3.     

ELASTOLITH PLYTELĖS

Elastolith yra unikalios technologijos lanksčios plytelės, gaminamos iš specialiai surūšiuoto kvarcinio smėlio. Pagrindinė masė yra maišoma su skysta spalva, kuri yra atspari UV spinduliams. Gaminio surišimui yra naudojamas poly-akrilo tirpalas. Šis gaminys atrodo kaip klinkeris, klinkerio plytos. Plyteles galima klijuoti: ant visų sausų, švarių ir tvirtų paviršių, norint išgauti tikros plytos vaizdą, tiek išorės, tiek vidaus apdailai, ant izoliacinių sistemų. Kadangi plytelė yra elastinga lengvai dekoruosite kolonas ar kitus išgaubtus, išlenktus paviršius.
Platus spalvų pasirinkimas.

ELASTOLITH PLYTELĖS "71 X 240"

Organiškai surištos, becementės lanksčios plytelės, kurios gali būti klijuojamos ant kampų, nereikalingos jokios papildomos kampų detalės.Dekoravimo plytos svoris tik 4 kg/kv.m. Plytelės storis tik 4 mm. Atrodo kaip klinkeris. Plytelės gali būti lengvai perkerpamos žirklėmis arba aštriu peiliu.Nėra jokių praradimų, 100 proc.išeiga. Atsparios mechaniniams įbrėžimams ar poveikiui.Pralaidžios garams.Apdaila stipriai sukietėja tik po priklijavimo. Nereikalingas joks specialus paruošimas. Didelis spalvų pasirinkimas.
Klientų patogumui vykdome elektroninę prekybą!!!
www.bustostilius.lt

DEKORATYVINĖS PLYTOS JŪSŲ INTERJERUI

Prekiaujame dekoratyvinėmis plytomis. TERCA apdailinės plytos išsiskiria spalvų įvairove: nuo tamsiai rudos iki šviesiai raudonos, nuo visų geltonos spalvos atspalvių iki baltos. Skirtingi plytų paviršiai atveria dideles galimybes statybų dizainui. Produkcija atitinka tarptautinius kokybės standartus, o plytų asortimentas toks platus, kad leidžia patenkinti bet kokio kliento skonį ir norus. Apdailinės plytos naudojamos dekoratyvinių interjero detalių ar židinių apdailai mūryti. Platesnę informaciją apie parduodamą produkciją, rasite, apsilankę tinklalapyje: wienerberger.lt
Uždaryti
Uždaryti