Statybos darbai     

Rasta prekių: 3. Rodomi rezultatai: 1 - 3.     

Suomiški namai

Parduodame ir surenkame suomiškus skydinius namus. Namai turi CE kokybės sertifikatus. Namai yra ekologiški. Gamintojas suteikia 10 metų garantiją. Konstrukcijos pristatomos į užsakovo nurodytą vietą, surinkimas užtrunka apie tris dienas. Pagal užsakovo pageidavimą galime pristatyti ir sumontuoti tik suomiška konstruktyvą, o taip pat galime įrengti visą namą nuo pamatų iki rakto. amai pasižymi įtin preciziška kokybe ir išskyrus mūsų kompanija niekas Lietuvoje neprekiauja skydiniais ar karkasiniais namais turinčiais tokius kokybės sertifikatus. Turime gausų tipinių namų pasirinkimą.

Spraudai – įlaidinės plastiko membranos

Spraudai – įlaidinės plastiko membranos (poliai). Įlaidiniai plastiko poliai naudojami visose statybos srityse – pradedant tradicinių hidrotechninių statinių, požeminių ir inžinerinių įrenginių statyba, kelių tiesimu, vandens kelių platinimas, hermetiškos sienos, krantų sutvirtinimas

Fibrocemento dailylentės ir plokštės

Fasadinės fibrocemento dailylentės ir plokštės – Amerikos koncerno „Certainteed corp" naujas gaminys iš portlando cemento, kvarcinio smėlio, stiklo ir anglies pluošto ir kitų stabilizuojančių priedų. Tai kietos, 8 mm storio dailylentės ar plokštės, dažomos 100% akriliniais dažais.
Uždaryti
Uždaryti