Stogo dangos     

Rasta prekių: 40. Rodomi rezultatai: 1 - 25.     

KERAMINĖS stogo čerpės ERLUS (Vokietija)

KERAMINĖS ČERPĖS - pati ilgaamžiškiausia stogo danga.
Tai puikus, ekologiškas ir estetiškas stogas, kuris garantuoja natūralią ir sveiką statybą.
Čerpių stogo geriausios savybės: puikus vandens nuvedimas, ilgas tarnavimo laikas ir nesudėtinga konstrukcija. Gerai apsaugo nuo išorės triukšmo, kurį sukelia lietus, kruša, slenkantis sniegas.
Danga atspari rūgštiniam lietui.

UAB "DASFA ir Ko" siūlo KERAMINES stogo čerpes ERLUS.

Kilmės šalis - Vokietija, atstovaujame gamintoją.

Stogo dangos ir priedai - užsisakyk internetu!

Lemora internetinėje parduotuvėje itin patraukliomis kainomis kviečiame įsigyti gamintojų Wienerberger, Monier, Eternit Baltic, Mida LT, Ruukki, Cembrit, Roben, Tondach, ABC Klinker, Katepal, Onduline stogo dangą ir priedus. Jūsų pasirinkimui - bituminės čerpelės, banguoti lakštai (beasbestinis šiferis), plieninė danga, keraminės (molinės) čerpės, betoninės čerpės, prilydoma (ritininė) danga.

Beasbestinė stogo danga „Baltijos banga"

„Baltijos banga" tai modernaus 5 bangų profilio lakštai. Jie turi jau gamykloje nukirstus kampus ir išgręžtas skyles. Dėl to dengimas šiais lakštais bus greitesnis, o klaidų padarymo tikimybė mažesnė.„Baltijos bangos" lakštai yra gaminami pagal Vakarų Europos standartus. Aukštesnės ir platesnės bangos sukuria solidesnę stogo struktūra. Dėl greito ir lengvo montavimo šie lakštai yra itin populiarūs privačių namų renovacijai ir naujai statybai.
Spalvos: nedažyta, kl. raudona, t. raudona, ruda, vyšninė , žalia.
Klientų patogumui vykdome elektroninę prekybą!!!
www.bustostilius.lt

Beasbestinė stogo danga „Gotika“

Banguoti lakštai „Gotika“ - tai mažiausio ilgio banguoti lakštai. Dėl savo nedidelių matmenų ir aukštų bangų ant stogo jie sukuria gražų reljefą. Šie lakštai yra 5 bangų profilio, turi gamykloje nukirstus kampus ir išgręžtas skyles. Tai pagreitina stogo dengimą ir užtikrina kad nebūtų padaryta montavimo klaidų. Šie lakštai yra komplektuojami su firminėmis stogo detalėmis, kurios sukuria pilnai išbaigto stogo vaizdą. Spalvos: nedažyta, kl. raudona, t. raudona, ruda, vyšninė, žalia , juoda.
Klientų patogumui vykdome elektroninę prekybą!!!
www.bustostilius.lt

STOGO DANGOS » BEASBESTINIAI LAKŠTAI »

Banguoti lakštai "Klasika M" puikiai dera ant vidutinio ploto stogų. Klasika M yra idealus sprendimas tiems, kurie nori renovuoti sodybos stogą su šiuolaikine danga, išlaikant autentiškumą. Spavų pasirinkimas: nedažyta, kl. raudona, t. raudona, ruda, vyšninė, žalia, juoda.
Klientų patogumui vykdome elektroninę prekybą!!!
www.bustostilius.lt

STOGO DANGOS » BEASBESTINIAI LAKŠTAI » Klasika L

"Klasika L" lakštai turi tokį pat ilgį ir plotį kaip ir senieji asbestiniai lakštai. Šie lakštai yra pakankamai dideli, kad jais būtų galima dengti didelio ploto stogus, tačiau pakankamai patogūs, kad jų dengimui nereikėtų didelių investicijų į įrangą. Lakštas sveria apie 25 kilogramus, todėl jį pakelia ir vienas žmogus.Su senuoju asbestiniu lakštu sutampantys matmenys ir profilis reiškia, kad medinė stogo konstrukcija naujam lakštui yra tokia pati kaip ir senajam lakštui naudota konstrukcija.
Klientų patogumui vykdome elektroninę prekybą!!!
www.bustostilius.lt

STOGO DANGOS » BEASBESTINIAI LAKŠTAI » Klasika XL

"Klasika XL" tai pinigus ir laiką taupantis pasirinkimas. Vienu lakštu uždengiama net pustrečio kvadratinio metro plotas. Tai leidžia greitai uždengti didelio ploto stogus.
Šiais lakštais galima dengti ir sienas.
Spalvos: nedažyta, kl. raudona, ruda, vyšninė, žalia, juoda.
Klientų patogumui vykdome elektroninę prekybą!!!
www.bustostilius.lt

STOGO DANGOS » KERAMINĖS ČERPĖS » BALANCE

Čerpės „Balance“ perspektyvi stogų dizaino naujovė. Aukštos kokybės ir gerai subalansuotų proporcijų čerpės puikiai tinka tiek mažiems, tiek dideliems stogams, o patikima užraktų sistema užtikrina stogo saugumą. Tai naujas žemos kainos ir ilgalaikio grožio standartas. Spalvos:natūrali raudona, angobuota raudona, angobuota vario raudona, angobuota šiferio, natūrali raudona deginta, angobuota toskanos, angobuota ruda.
Pagal kliento pateiktus stogo brėžinius atliekame stogo dangų bei komplektuojančių elementų skaičiavimus, medžiagų komplektavimą, pristatymą į kliento nurodytą objektą Lietuvoje.

KERAMINĖS ČERPĖS "DOMINO"

„Domino“ čerpė sėkmingai savyje sujungia degintos molio čerpės ir moderniosios čerpių dizaino srovės privalumus. Maksimaliai formalus čerpės dizainas sukurtas atsisakant nereikalingų stilistinių detalių išskiria „Domino“ čerpę iš kitų. Namų savininkai bei čerpininkai šią stogo dangą vertina ir dėl jos optimalaus funkcionalumo.Laiptuotas persidengimas užtikrina patikimą apsaugą nuo vandens ir purvo patekimo. Spalvos: natūrali raudona, angobuota raudona, angobuota šiferio, glazūruota juoda, angobuota blukinta juoda, angobuota pilka.Klientų patogumui vykdome elektroninę prekybą!!!

KERAMINĖS ČERPĖS "FUTURA"

„Futura“ čerpės išsiskiria didelio matmens,patrauklaus dizaino ir detalių išbaigtumo deriniu.Kadangi kvadratiniam stogo metrui uždengti vidutiniškai reikia apie 10,8 čerpės, jos yra priskiriamos taupių čerpių kategorijai.Dėl čerpės formos stogo paviršiuje yra išgaunamas subtilus šviesos ir šešėlio žaismas.Išskirtinės yra ir funkcinės „Futura“ savybės. Speciali „labirintų“ čerpių sukabinimo technologija, platus vandens nutekėjimo plotas,o taip pat dviguba užkaitų sistema čerpės viršuje ir šone garantuoja statiškumą bei užtikrina patikimą apsaugą nuo lietaus vandens.Siūlome spalvų pasirinkimą.

KERAMINĖS ČERPĖS "OPTIMA"

Dengiant šiomis čerpėpavyzdžiui dengiant mansardų stmis išspręsite visas naujo stogo dengimo ar renovacijos problemas. Dėl didelės pastūmos galimybių "OPTIMA" čerpės gali būti lengvai pritaikomos pagal grebėstų atstumus. Privalumai: tokie kaip dvigubas užraktas, kuris garantuoja kokybišką apsaugą nuo drėgmės, ar subtiliūs stogo struktūros įlinkimai,suteikiantys stogui ramų estetinį vaizdą.Spalvos:natūrali raudona,angobuota vario ir šiferio, angobuota ruda, glazūruota juoda, angobuota pilka, angobuota tamsiai ruda, angobuota antracita, glazūruota raudona, glazūruota ir angobuota vyno raudona.

KERAMINĖS ČERPĖS "RATIO"

Šių čerpių gamybos principas žinomas ir tobulinamas šimtmečius, ir mums pavyko sukurti dvigubai geresnės kokybės „Ratio“ čerpes turinčias du kartus gilesnį įdubimą. Dvigubo įdubimo technologiją, kuri sąlygoja ypatingai harmoningą stogo geometriją, dar 1879 išrado Ludowici, sugebėjęs sujungti į vieną visumą technologijas ir ekonominę naudą. Siūloma šias spalvas:natūrali raudona,angobuota šiferio, angobuota tamsiai ruda, glazūruota juoda ir raudona, angobuota antracito, glazūruota raudona, glazūruota ir angobuota vyno raudona, glazūruota tamsiai žalia, glazūruota sendinta raudona.

KERAMINĖS ČERPĖS "SINFONIE"

Naujų technologijų dėka tiek vizualioji, tiek technologinė klasikinės čerpės mėgiama S forma dar labiau patobulinta. „Sinfonie“ čerpių išeiga sudaro tik apie 10,9 vnt/m², o tai net 30 procentų mažiau lyginant su mažo formato čerpių modeliais. „Sinfonie“ turi patikimus viršutinį ir šoninį užraktus bei didelį 29 cm paslankumą. Visa tai pagreitina stogo dengimo procesą.Spalvos: natūrali raudona, angobuota vario raudona, angobuota ruda, glazūruota juoda ir raudona, angobuota blukinta juoda, glazūruota vyno raudona.
Klientų patogumui vykdome elektroninę prekybą!!!
www.bustostilius.lt

KERAMINĖS ČERPĖS "TITANIA"

Didelių matmenų TITANIA keraminės čerpės yra žinomos ir vertinamos dėl dydžio ir dėl išskirtinių savybių. Vienam stogo kvadratiniam metrui uždengti reikia viso labo tik nuo 9,0 iki 10,1 vnt. „dešimtojo dydžio“ TITANIA keraminių čerpių. Dėl apie 43 mm pastūmos galima daugiau užleisti. Tai suteikia daugiau galimybių ir palengvina darbą. Dydis, kokybė ir funkcionalumas įspūdingi. Keraminės čerpės su užkaitų sistema užtikrina patikimą apsaugą nuo lietaus vandens ir vėjo ir kartu su papildomomis medžiagomis tinka lėkštiems iki 10° nuolydžio stogams.

SKARDINIAI STOGAI "BPD 18"

BPD 18 - tai trapecinio profiliavimo plieno stogo danga, kurią dėl didesnio dengiamo pločio (1080 mm) daugelyje situacijų yra naudoti ekonomiškiau , nei kitus, alternatyvius, 20 mm aukščio trapecinius profiliuotus lakštus. paprastai BPD18 yra naudojama pramoniniams arba žemės ūkio pastatams dengti. Ši danga tiekiama reikiamo ilgio lakštais, todėl BPD18 yra puikus pasirinkimas, kai reikalinga greitai, bei paprastai montuojama, bei nebrangi stogo danga.BPD 18 yra pagamintas iš šaltai valcuojamo aukštos kokybės plieno.
Klientų patogumui vykdome elektroninę prekybą!!!
www.bustostilius.lt

SKARDINIAI STOGAI "Classic"

Classic - danga, kuri net ir bėgant metams išlieka stilinga. Dėl savo formos paprastumo ir klasikinės išvaizdos ši stogo danga tinka įvairių stilių namams. Dažnai naudojama senamiestčiuose ar kituose architektūrinio paveldo objektuose kur svarbu išlaikyti autentišką stilistiką. Classic idealiai tinka stogams su mažu nuolydžiu. Tiekiama reikiamo ilgio lakštais, todėl Classic yra puikus pasirinkimas, kai reikalinga stilinga, greitai, bei paprastai montuojama, bei nebrangi stogo danga.
Klientų patogumui vykdome elektroninę prekybą!!!
www.bustostilius.lt

SKARDINIAI STOGAI "Elegant"

Čerpinio profilio danga Elegant - ilgaamžė plieninė stogo danga. Jai suteikiama 10 metų garantija. Dėl nedidelio dangos lapų svorio paspartėja montavimas, be to galima naudoti lengvesnes stogo konstrukcijas. Lapai tiksliai priglunda vienas prie kito, todėl stogas tampa sandarus ir patrauklus. Plieninė stogo danga gali būti naudojama tiek naujai statomų, tiek restauruojamų pastatų stogų dengimui. Kartu su Elegant lakštais komplektuojame visą stogo sistemą: apskardinimo elementus, lietaus nuvedimo sistemas, plėveles, varžtus, stoglangius ir t.t.

Nauja Akcija keraminėms čerpėms Abc Klinkergruppe

UAB DASFA ir Ko skelbia keraminių ABC Klinkergruppe TG10 čerpių (Vokietija) gamyklos sandėlio Žiemos išpardavimą!

Dabar ABC Klinkergruppe TG10 Nussbraun (ruda) ir TG10 Anthrazit spalvų, aukštos kokybės vokiškas klinkerio čerpes įsigysite už itin gerą kainą – tik 9,75 €/m2* su PVM ir su pristatymu į objektą (be iškrovimo paslaugos).
* - prekių kiekis ribotas!

Taip pat, ABC gamintojas suteiks ilgiausią rinkoje, net 50 metų, raštišką garantiją.

Kaina - teirautis. Pristatymas į statybos aikšteles.

Nauja Akcija keraminėms čerpėms Abc Klinkergruppe

UAB DASFA ir Ko skelbia keraminių ABC Klinkergruppe TG10 čerpių (Vokietija) gamyklos sandėlio Žiemos išpardavimą!

Dabar ABC Klinkergruppe TG10 Nussbraun (ruda) ir TG10 Anthrazit spalvų, aukštos kokybės vokiškas klinkerio čerpes įsigysite už itin gerą kainą – tik 9,75 €/m2* su PVM ir su pristatymu į objektą (be iškrovimo paslaugos).
* - prekių kiekis ribotas!

Taip pat, ABC gamintojas suteiks ilgiausią rinkoje, net 50 metų, raštišką garantiją.

Kaina - teirautis. Pristatymas į statybos aikšteles.

Nauja Akcija keraminėms čerpėms Abc Klinkergruppe

UAB DASFA ir Ko skelbia keraminių ABC Klinkergruppe TG10 čerpių (Vokietija) gamyklos sandėlio Žiemos išpardavimą!

Dabar ABC Klinkergruppe TG10 Nussbraun (ruda) ir TG10 Anthrazit spalvų, aukštos kokybės vokiškas klinkerio čerpes įsigysite už itin gerą kainą – tik 9,75 €/m2* su PVM ir su pristatymu į objektą (be iškrovimo paslaugos).
* - prekių kiekis ribotas!

Taip pat, ABC gamintojas suteiks ilgiausią rinkoje, net 50 metų, raštišką garantiją.

Oficialiai atstovaujame gamintoją ABC Klinkergruppe Lietuvoje.

APSAUGINIS STOGELIS VIRŠ DURŲ

Stogeliai puiki apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių ir kritulių poveikio. Jie lengvai surenkami, montuojami prie pastatų fasadų, virš lauko durų, garažo vartų, balkonų, langų bei vitrinų. Apsauginiai stogeliai gali būti tvirtinami prie metalinių, medinių konstrukcijų, prie akmens, betono ar mūro sienų. Tai ne tik elegantiškas, bet ir ekonomiškas būdas apsaugoti jūsų pasirinktą vietą nuo lietaus, sniego, krušos bei tiesioginių saulės spindulių, neužgožiant vaizdo ir šviesos, tuo pačiu suteikiant pastatui lengvumą bei išskirtinumą.

APSAUGINIS STOGELIS VIRŠ DURŲ

Stogeliai puiki apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių ir kritulių poveikio. Jie lengvai surenkami, montuojami prie pastatų fasadų, virš lauko durų, garažo vartų, balkonų, langų bei vitrinų. Apsauginiai stogeliai gali būti tvirtinami prie metalinių, medinių konstrukcijų, prie akmens, betono ar mūro sienų. Tai ne tik elegantiškas, bet ir ekonomiškas būdas apsaugoti jūsų pasirinktą vietą nuo lietaus, sniego, krušos bei tiesioginių saulės spindulių, neužgožiant vaizdo ir šviesos, tuo pačiu suteikiant pastatui lengvumą bei išskirtinumą.

APSAUGINIS STOGELIS VIRŠ DURŲ

Stogeliai puiki apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių ir kritulių poveikio. Jie lengvai surenkami, montuojami prie pastatų fasadų, virš lauko durų, garažo vartų, balkonų, langų bei vitrinų. Apsauginiai stogeliai gali būti tvirtinami prie metalinių, medinių konstrukcijų, prie akmens, betono ar mūro sienų. Tai ne tik elegantiškas, bet ir ekonomiškas būdas apsaugoti jūsų pasirinktą vietą nuo lietaus, sniego, krušos bei tiesioginių saulės spindulių, neužgožiant vaizdo ir šviesos, tuo pačiu suteikiant pastatui lengvumą bei išskirtinumą.

PLIENINĖS STOGO DANGOS

Plieninė danga atspari karščiui, šalčiui, erozijos poveikiui, todėl ji yra ilgaamžė. Siūlome rinktis gamintojų „Ruuki“ ir „Blachy Pruszynski“ plienines dangas: čerpinio, trapecinio, klasikinio arba falcinio profilio.

BEASBESTIS ŠIFERIS

Šiuolaikiškas beasbestinis šiferis išlieka kaip saugi alternatyva, neturinti jokių kenksmingų poveikių. Siūlome plačius asortimentus įvairių spalvų bei skirtingo banguotumo šiferio. Montuoti šiferio dangą yra nesunku, o dabartinėmis technologijomis sukurta danga yra atspari aplinkos poveikiui, ilgai išlaikanti savo praktines ir estetines savybes.
Uždaryti
Uždaryti