Straipsniai » Baldai » Namų interjero sprendimai – kiekvieno fantazijos laisvė

Namų interjero sprendimai – kiekvieno fantazijos laisvė
2017-09-06

Kiekviena šeima nori turėti savo svajonių namus, į kuriuos visada būtų gera grįžti, čia leisti savaitgalius ir kurti savo unikalią šeimos istoriją. Kiekviena šeima skirtinga – todėl skirtingi ir namai, kuriuose ji gyvena. Daug įtakos namų jaukumui turi interjeras ir visa sukurta nuotaika, parinktos tekstūros, faktūros, audiniai ir net spalvos. Visa tai kuria jaukumą, stilių, atspindi kiekvieno šeimos nario charakterį ir būseną. Namai – tai tvirtovė, jaukiausia užuovėja ir ramybės oazė. Interjero specialistai pataria namų apipavidalinimui skirti daug dėmesio, nes tai yra patalpa, kurioje praleisite daugiausia laiko, todėl čia turi būti gera bei malonu.


Koks bus namų interjeras priklauso nuo žmonių pomėgių, gyvenimo būdo ir mėgstamų spalvų. Daug keliaujantiems, aktyviems žmonėms patartina rinktis minimalistinį namų stilių, kuriame būtų mažai daiktų, o namų erdvės įrengtos funkcionaliai, kad ten tilptų visi reikalingiausi daiktai ir drabužiai, tačiau neatkreiptų dėmesio ir būtų deramai paslėpti, nesudarant sunkumo įspūdžio. Rekomenduojama rinktis šviesias spalvas su gaiviais, ryškiais akcentais, kurie visumoje sudarys harmoningą aplinką. Mėgstantiems natūralumą taip pat yra gausu alternatyvų. Pirmiausia, galima rinktis natūralių medžiagų baldus. Medis tam puikiai tinka. Sienas taip pat galima dekoruoti medienos akcentais, faktūromis, kad susidarytų vientisas stilius. Galima nepabijoti ir paeksperimentuoti labiau, medžio stiliaus baldus derinti su moderniomis sienomis ar kitomis interjero detalėmis, taip bus gaunamas modernus, šiuolaikiškas ir nekasdieninis stilius.

Namų sofa

 

Priklausomai nuo turimo laiko ir biudžeto, interjero tobulinimas gali užtrukti, todėl viską galima daryti po truputį, dalimis. Galima pradėti nuo virtuvės ir joje esančių baldų keitimo. Virtuvė – namų patalpa, kur ne tik ruošiamas maistas, laikomi maisto produktai, bet taip pat čia susirenka visi šeimos nariai pavalgyti, aptarti svarbius gyvenimo įvykius. Taigi nuolatinis judėjimas neišvengiamas. Patogumas, švara, jaukumas – esminės šios patalpos savybės. Namams tinkamai parinkti, funkcionalūs, o svarbiausia – praktiški baldai – maisto gaminimą pavers malonia veikla.

 

Svetainės baldai turėtų būti funkcionalūs ir derėti prie bendro namų stiliaus. Jei šeimininkai vertina kokybę ir natūralias medžiagas, patariama rinktis tikro medžio masyvo baldus. Mediniai baldai sukurs jaukią atmosferą, priduos papildomos šilumos ir natūralumo jausmo. Baldus galima rinktis standartinius arba susikurti savininkų fantazijas atitinkančius projektus, kuriuos pagal individualų užsakymą pagamins profesionalūs baldų gamintojai. Mediena vertinama dar ir dėl to, kad yra ilgaamžė ir patvari medžiaga, o kokybiški baldai ilgai nenusidėvės ir džiugins kasdien. Tinkamai prižiūrimi baldai gali tarnauti net kelis dešimtmečius, o tai reiškia, kad vieną kartą įsigiję galėsite jais džiaugtis labai ilgai.

Namų interjero tobulinimas yra ne tik smagus procesas, kai galima stebėti kaip keičiasi namų vaizdas, tačiau ir naudinga proga atsinaujinti, įnešti naujų vėjų ir estetikos. Rinktis natūralias medžiagas rekomenduoja ir profesionalūs dizaineriai. Tai artimas ryšys su gamta – geresnė savijauta bei sveikata. Natūralios medžiagos labai tinka alergiškiems ar jautriems žmonėms. Ekologiški baldai namams suteiks gaivumo pojūtį.

 


 

Namų baldai ir dar daugiau - ČIA.

 

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti