Straipsniai » Interjero dizainas » Spalvų gama interjere – suteikite namams gyvybės!

Spalvų gama interjere – suteikite namams gyvybės!
2014-11-20

Orams vis labiau vėstant ir saulei vis rečiau spindint, jaučiamės niūrūs, sudirgę ir pikti – ilgimės šviesos, spalvų ir linksmybių. Jei norite susigrąžinti vasaros džiaugsmus – atnaujinkite interjerą! Žaismingi atspalviai ir originalios idėjos neatpažįstamai pakeis jūsų namus, suteiks jums žvalumo ir energijos.

Jei nebijote ekstremalių pasikeitimų, perdažykite sienas, klijuokite spalvingas plyteles ir lakuokite grindis. Jei ilgitės spalvų, tačiau nenorite imtis rimtesnių sprendimų, įsigykite spalvotų pagalvėlių, neįprastos formos indų ar nedidelių margų kilimėlių – viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės ir idėjų laisvės.

Leisdami laiką šviesioje ir jaukioje erdvėje, jaučiamės darbingesni ir linksmesni. Tokiuose namuose kur kas lengviau palaikyti draugiškus tarpusavio santykius ir pajusti bendrumo ryšį, todėl jei jaučiate, kad atėjo metas pasikeitimams – nedelskite ir sukurkite savo svajonių būstą. Tiesa, prieš imdamiesi rimtesnių sprendimų, objektyviai įvertinkite savo finansines galimybes ir pasitarkite su šeimos nariais – nepamirškite, kad grožio pajauta skiriasi, todėl tai, kas malonu jums, gali būti visiškai nepatrauklu jūsų sutuoktiniui.

Pristatome 20 spalvingo interjero idėjų, kurios išlaisvins jūsų vaizduotę ir paskatins kurti. Įsileiskite daugiau spalvų ir džiaukitės žaisminga aplinka!

 

 

1. Spalvinga patalynė

2. Ryškiaspalviai laiptai

3. Ramių spalvų vonios kambarys

4. Linksmosios kėdės

5. Ryškios lauko durys

6. Burbulinės dekoracijos

7. Spalvingi akcentai

8. Šviesos žaismas

9. Ryškiaspalvės pagalvėlės

10. Ryški laiptų erdvė

11. Raštuotos grindys

12. Skirtingų spalvų lentynos

13. Dažų siena

14. Žaismingi šviestuvai

15. Spalvingas dušas

16. Skirtingaraštės plytelės

17. Netradicinių spalvų grindys

18. Spalvotos perskyros

19. Ryškiaspalviai indai

20. Spalvingi baldai


 

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti