Straipsniai » Interjero dizainas » Patarimai, padėsiantys įsirengti vonios kambarį

Patarimai, padėsiantys įsirengti vonios kambarį
2013-07-12

Vonios kambarys – viena svarbiausių patalpų namuose. Tinkamai įrengtas vonios kambarys garantuos, jog higienos bei grožio procedūros bus atliekamos tinkamai. Vonios įrengimas – kantrybės, sumanumo bei santaupų reikalaujantis procesas. Tad kaip tinkamai įsirengti vonios kambarį?

Vienas svarbiausių patarimų, susijusių su vonios įrengimu, skamba taip: visus santechnikos darbus patikėkite specialistams. Kaip žinia, santechnikos darbai reikalauja tam tikrų žinių bei įgūdžių, tad jei nesate šios srities specialistas, kreipkitės į įmonę, kurios darbuotojai puikiai išmano šį amatą. Tinkamai atlikti darbai garantuos kokybę, patikimumą bei ilgą vonios kambario įrangos tarnavimą. O taip pat sutaupys nemažai jūsų laiko, kurį galėsite skirti vonios įrangos ar dekoro detalių pasirinkimui.

Šiandieninėje prekyboje netrūksta gamintojų, siūlančių įrangą, baldus bei kitus produktus, skirtus vonios kambariui. Jei nežinote ką pasirinkti, siūlome atkreipti dėmesį į garsiausių bei patikimiausių gamintojų sąrašą: Vokiška keramika, Senso, Dvarčionių keramika, Dremalita, Gutavsberg ir daugelis kitų. Platesnės informacijos apie šiuos gamintojus bei jų siūlomą produkciją ieškokite internete.

Daugelis žmonių, savo gyvenamuose būstuose turi nedidelius vonios kambarius. Jei ir jūsų vonios kambarys nėra didelis, tačiau norite, kad jis atrodytų erdvesnis, atminkite, jog tinkamas vonios įrengimas gali vizualiai padidinti šią erdvę. Pasiekti šį tikslą padės keletas mažų gudrybių: sienas klijuokite mažomis plytelėmis, įmontuokite kampinį praustuvą, nesirinkite tamsių spalvų, vietoje radiatoriaus prie sienos primontuokite gyvatuką, o taip pat erdvę vizualiai praplėsti padės ir didelis veidrodis bei tinkamai parinktas apšvietimas.

Vonios įrengimas ir stilius – neatsiejami vienas nuo kito. Bus idealu, jei vonios kambario stilius derės prie bendros namų dvasios: jei jūsų namuose vyrauja klasika – tegu šis stilius dominuoja ir vonios kambaryje, o jei jūsų namuose gausu modernizmo detalių – pasirūpinkite, kad jos neaplenktų ir vonios kambario. Lygiai taip pat derinkite ir kitus stilius, siekdami sukurti vientisą būsto interjerą.

Keletas pastebėjimų, susijusių su vonios kambario stiliumi: jei norite sukurti klasikinio stiliaus kambarį, naudokite kuo daugiau medienos, pastelinių spalvų, nepamirškite ir masyvių, įvairiais ornamentais dekoruotų veidrodžių; tuo tarpu jei siekiate sukurti modernistinį vonios kambarį – puikiai pravers ryškios spalvos, įmantrių spalvų detalės.

Norintiems, kad vonios kambarys būtų kuo jaukesnis, būtina dėmesį atkreipti į smulkias detales – jaukumą vonios kambaryje sukurti padės: levandų puokštės, aromatinės žvakės, aukštos kokybės pastelinių spalvų rankšluosčiai, paveikslai, dekoruotos plytelės.

Jei pritrūkote minčių, kaip sukurti kuo įspūdingesnį vonios kambario interjerą, nepraleiskite progos pasižvalgyti po interjero kūrimo žurnalus ar patyrinėti interneto platybėse esančius pasiūlymus – čia galite rasti įdomių idėjų, be to, visada galima rasti išeitį kreipiantis į specialistus.

Atminkite ir tai, jog vonios kambariu naudositės ne tik jūs, bet ir jūsų šeimos nariai, tad nepraleiskite progos paklausti jų nuomonės – tokiu būdu galite rasti puikų sprendimą, priimtiną visai šeimai, o taip pat gal net sulaukti netikėtų pasiūlymų, apie kuriuos nebuvote pagalvoję.

Na, o pabaigai belieka tik patvirtinti: tinkamas vonios įrengimas garantuoja, kad vonios kambarys bus funkcionalus, puikios išvaizdos bei atitiks jūsų poreikius, o šias savybes turinčiame vonios kambaryje leisti laiką bei atlikti higienos ir grožio procedūras bus itin malonu.


Įmonių katalogas

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti