Straipsniai » Interjero dizainas » Kaip atnaujinti namus pavasariui be didelių išlaidų?

Kaip atnaujinti namus pavasariui be didelių išlaidų?
2015-03-09

Išaušus kalendoriniam pavasariui daugelį galėjo nuliūdinti netikėtai iškritęs sniegas. Tačiau, jei į širdį pavasaris jau pasibeldė, tuomet net ir sniego kalnai, jo iš ten nebeišvarys. O ko pavasarį norisi labiausiai? Tikriausiai daugelis sutiks – pokyčių! Juk pavasaris – tai laikas, kai viskas atgyja, sužaliuoja, vis dažniau mus ima džiuginti šilti saulės spinduliai, ilgėjančios dienos. Nuostabu, tiesa? Jei ir Jūs su nekantrumu laukiate pavasario, įsileiskite jį į savo namus!

 

 

 

 

 

Švara ir tvarka

Pirmiausia gerai apžiūrėkite savo namus, ir jei dar netyčia turite, pašalinkite viską, kas primena žiemą ir šaltį. Tuomet imkitės tikro darbo – pavasarinės tvarkos. Kurią nors dieną paskirkite namų ruošoms darbams ir viską kruopščiai išvalykite, išplaukite, jei norite, galite net perstumdyti baldus. Tinkamai pastatyti baldai gali suteikti didesnės erdvės pojūtį, nes perkrauti, netvarkingi namai labai slegia. Patalpoje, kurioje vyra daugiau erdvės ir viskas yra tvarkinga, jaučiamės labiau pailsėję.


Įsileiskite daugiau šviesos

Žiemos metu saulė spinduliai džiugina labai retai, dienos būna labai trumpos. Daugelis žmonių ryte į darbą išeina dar tamsoje ir grįžta vėl tamsoje. Šiuo metu pasaulyje yra taikomos įvairios spalvų terapijos, kurios padeda žmonėms vėl pasijusti laimingiems, vadinasi, žiemą, mums tikrai trūksta spalvų. Tad nebijokime ir įsileskime šviesos į savo namus jau dabar. Nukabinkite senas užuolaidas, nuvalykite langus ir iškart pasijusite žvaliau. Užuolaidas išskalbus galima pakabinti tas pačias, tačiau, jeigu norite atsinaujinti, geriau pasirinkti lengvas, šviesas, švelniais raštais dekoruotas užuolaidas.Nepamirškite smulkmenų!

Smulkmenos, tarsi, mažos nepastebimos detalės, tačiau būtent jos gali suteikti namams jaukumo, šviesumo, žavesio. Tad, pasistatykite žvakių, statulėlių, nuotraukų rėmelių su šiltais prisiminimais...


Atnaujinkite patalynės užvalkalus ir padėkite mielų pagalvėlių ant lovos...

Įsigykite gražių dėžučių, kurios ne tik suteiks jaukumo, bet ir padės palaikyti tvarką namuose.


Ir nepamirškite akį džiuginančių, gyvų gėlių!Jei norisi didesnių pokyčių...

Jei norite namus atnaujinti ne vien detalėmis, galite perdažyti kambario sienas. Labai pagyvinsite ir atnaujinsite namus, net jeigu perdažysite vos vieną kambario sieną.Galbūt gražiai piešiate arba turite draugų, kurie tai daro? Tuomet sieną ar kelias galima dekoruoti gražiu piešiniu arba prasmingu užrašu, kuris Jus įkvepia. Taip pat galima nudažyti arba dekoruoti spintelių ar spintų duris.


Nebijokite eksperimentuoti, padarykite rankų darbo dirbinių ir įsileiskite pavasarį į savo namus!

Nuotraukos: flickr.com

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti