Straipsniai » Interjero dizainas » Interjero idėjos, kaip papuošti namus šv. Velykų šventei

Interjero idėjos, kaip papuošti namus šv. Velykų šventei
2015-03-30

Šv. Velykos – pati svarbiausia ir gražiausia pavasario šventė. Nepamirškite, jog ši šventė, simbolizuojanti prisikėlimą, atgimimą, turi suburti šeimą, skatinti darnius tarpusavio santykius. Jei su artimaisiais praleidžiate mažai laiko, dabar pats metas skirti Jiems dėmesio. Juk daug smagiau sėdint prie šv. Velykų stalo žinoti, jog kiekvienas šeimos narys prie to bent dalele prisidėjo. Tad, papuoškite namus savo rankdarbiais, kartu smagiai dažykite kiaušinius, išlaisvinkite fantaziją, kad šv. Velykų laukimas būtų jaukus.

 

 

 

Šv. Velykų laukimas prasideda nuo Verbų sekmadienio. Paprasčiausia būtų nusipirkti verbą, tačiau ją galite pasigaminti ir patys, juk parduotuvėse yra labai daug įvairių medžiagų jų gamybai. Mūsų senoliai parsinešę pašventintą bažnyčioje verbą, dažniausiai ją padėdavo šalia švento paveikslo pačioje matomiausioje namų vietoje, kad saugotų nuo blogio, tad ir Jūsų šventinta verba turėtų būti vienas pagrindinių kambario akcentų.

Svarbiausias šv. Velykų simbolis – kiaušinis. Žinoma, norisi, jog jie būtų nudažyti kuo gražiau. Tačiau leiskite ir mažosioms savo atžaloms prisidėti prie jų marginimo. Juk vaikams tai taip smagu! Taip pat ir puošiant visus namus, pasitelkite mažųjų pagalbą ir fantaziją.

Su šeima sugalvokite, kur jaukiai įsitaisys Jūsų margučiai. Galite juos sudėti į stiklinį padėklą, o jei norite natūralumo – sudėkite į šiaudinį, pintą krepšelį. Į jį galite įdėti šiaudų ar samanėlių, papuošti netikrais viščiukais.

Savo rankų darbo kiaušinukais, galite dekoruoti ne tik parsineštas beržo šakeles, kaip įprasta,

bet ir šviestuvą ar namie auginamas gėles.

Su mažųjų pagalba papuoškite namų langus

bei kiemą.

Savo artimuosius galite pradžiuginti rankų darbo atvirukais arba jais papuoškite savo namus.

Patys pagaminkite smagias dėžutes, indelius, maišelius, į kuriuos sudėsite mažųjų dovanėles. Juos tai labai nudžiugins. Be to, tai taps puikia bei praktiška interjero detale.

Jei dar nesugalvojote, ką padovanoti tiek savo, tiek giminių atžaloms, pagalvokite apie dar vieną šv. Velykų simbolį – triušiuką. Jis gali tapti puikiu Jūsų šeimos draugu.

 

 

Nuotraukos: flickr.com

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti