Straipsniai » Interjero dizainas » Kuo pakeisti nusibodusius interjero elementus

Kuo pakeisti nusibodusius interjero elementus
2015-05-21

 

  

 

 

 

Ekspertai tvirtina, kad "colour blocking" greitai pakeis populiarius smėlinius atspalvius. Rekomenduojama rinktis sudėtingas tamsias spalvas, pavyzdžiui mėlyną, kuri puikiai dera prie natūralios medienos atspalvių ir faktūrų. Geriausia vadovautis principu "šviesių spalvų sienos – tamsios spalvos grindys" arba "vidutiniško sodrumo sienos – šviesios spalvos grindys".

Rinktis patariama natūralias spalvas: žemės, akmens, miško, vandens ir panašias. Dažniausiai šiais metais sukurtuose interjeruose pasitaiko mėlynoji spalva ir įvairiausi jos atspalviai. Populiaru interjero detales "įrėminti" juoda spalva.

50-60-ųjų stiliaus baldai ir daiktai šiuo metu daro didžiausią įtaką interjerų madai. Šis "mid-century modern" stilius santūrus, tačiau lengvas, pasižymi suapvalintomis formomis, šviesios medžio ir ryškių sodrių spalvų gausa.

Į madą grįžo įvairių atspalvių metalas. Anksčiau buvo stengiamasi parinki vienodo atspalvio metalą, bet dabar tai atrodo nuobodu. Derinami tiek skirtingi metalai, tiek šilti ir šalti atspalviai, tokia faktūrų įvairovė suteikia žaismingumo.

Mediena ir akmuo išsaugo savo lyderių pozicijas, tačiau dabar jie populiarumu dalinasi su betonu ir cementu, kurie nustojo būti tik industrinių ir loftinių interjerų atributais. Vis dažniau juos galima pamatyti būstų apdailoje.

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti