Straipsniai » Interjero dizainas » Rankų darbo namų interjero detalės, suteikiančios jaukumo

Rankų darbo namų interjero detalės, suteikiančios jaukumo
2015-06-18

 

Populiarėjant ekologiškam gyvenimo būdui, saugant gamtos išteklius žmonės vis dažniau namų interjerui renkasi natūralias, aplinkai ir žmogui draugiškas medžiagas, stengiasi naujam gyvenimui prikelti senus, istorija dvelkiančius daiktus. Tada nereikia atsisveikinti su galbūt jau brangiais tapusiais daiktais, kurie įgavo simbolinę prasmę. Be abejo, taip galima ir sutaupyti. Pateikiame keletą nesunkiai įgyvendinamų idėjų, kurias lengvai realizuosite savo pačių rankomis. Pasitelkite vaizduotę, kantrybę, improvizuokite ir nepergyvenkite, jeigu kas nors nepavyktų taip idealiai, kaip norėjote. Juk niekas ir nežino, kokį galutinį darbų rezultatą planavote.

 

 

 

 

Labai daug jaukumo namams suteikia lovos, sofos pagalvėlės. Yra daug įvairių natūralių medžiagų (linas, medvilnė, vilna, šiltas), iš kurių galite pasiūti mėgstamoms pagalvėlėms užvalkalus. Jas galite dekoruoti sagutėmis, karoliukais, žvyneliais, netgi tam tikrais sudžiovintais augalais ir pan. Jei ant pagalvėlių mėgstate pagulėti ir nusnūsti, karoliukus ir kitas kietas dekoratyvines detales galima pakeisti nėriniais ar išsiuvinėtais prasmingais užrašais.

Pabandykite sukurti savo paveikslų arba rėmelių jiems ir veidrodžiams. Galima pradėti nuo nesunkiai realizuojamų idėjų, o vėliau pabandyti ką nors sudėtingesnio, panaudoti kruopštumo reikalaujančias medžiagas, technikas.

Daugelis moterų neįsivaizduoja namų be gėlių, todėl tikrai kiekvienos šeimininkės namuose galima rasti vazų. Pabodusias galime gražiai dekoruoti dekupažu ar kitomis priemonėmis. Taip pat skirtingomis medžiagomis, technikomis galima papuošti stiklainius ar stiklinius butelius, kuriuose pukiai atrodys pamerktos gėlės.

Į madą vėl sugrįžta RAG-RUG kilimai. Jie puikiai tinka tiek visuose namų kambariuose, tiek prie lauko durų ar balkone, terasoje. Panagrinėjus jų gamybos metodus, galima pabandyti padaryti savo išskirtinį RAG-RUG kilimą.

Šiek tiek pasistengus kėdės gali būti ne tik praktiškas namų baldas, bet ir išskirtinis interjero akcentas. Jų atnaujinimas nėra toks sudėtingas, kaip gali pasirodyti. Svarbu labai gerai pašalinti seną laką, dažus, o jei kėdė medinė, kruopščiai nušlifuoti jos paviršių. Tuomet padengti gruntu, o jam išdžiuvus, dar kartą nušlifuokite nelygumus. Kuo lygesnis paviršius, tuo gražiau atrodo nulakuotos kėdės. Tada jų paviršiuje galima graviruoti norimus atvaizdus, tekstus. Jei kėdė su minkštąja sėdimąja dalimi, ją galima aptraukti norimos medžiagos audiniu.

Jei mėgstate žvakes, galite visai nesunkiai pasigaminti žvakidžių arba įvairiomis detalėmis ir medžiagomis dekoruoti jau turimas. Lai namai dvelkia jaukumu ir šiluma...

 

 

Nuotraukos: flickr.com

« Grįžti
http://www.statybaplius.lt/Files/Image/K%203.jpg
Uždaryti
Uždaryti