Straipsniai » Interjero dizainas » Praktiškos ir nesunkiai įgyvendinamos idėjos virtuvei

Praktiškos ir nesunkiai įgyvendinamos idėjos virtuvei
2015-07-31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nepalikite tuščios erdvės tarp sienos ir šaldytuvo. Tai puiki vieta įrengti stumdomą lentyną ir susidėti ilgai negendančius maisto produktus.

Kad greičiau rastumėte visas pjaustymo lenteles, kepimo formas, neguldykite jų į įprastus stalčius, geriau įrenkite patogesnius spintelių skyrius. 

Vietoje stalčiaus galima įmontuoti popierinių rankšluosčių kabyklą, kuri netrukdys gaminant maistą ir neklius vaikštant.

Nesunkiai pagaminsite medinę lentyną su magnetais peiliams, kur bus itin patogu juos paimti. Taip nesugaišite laiko atidarinėdami stalčius.

Panaudokite laisvą sienos plotą puodeliams. Apačioje galima sumontuoti skyrelius šaukšteliams ar prieskoniams.

Paslėpti kištukiniai lizdai netrukdys ir nesimatys.

Jei turite senų, nebenaudojamų šaukštų – įdarbinkite juos. Vietoj nuotraukų ar gražių užrašų galima pasikabinti mėgstamiausius receptus.

Ištraukiama lentyna - puiki išeitis, jeigu į lentyną prireikia pasidėti aukštesnius daiktus. 

Jeigu pasirinkote gana negilią plautuvę, kurioje sunku išplauti didesnius puodus, padėtį galima pataisyti – parduotuvėse ieškokite reguliuojamo aukščio ir padėties vandens maišytuvų.

Štai kaip paranku tvarkingai susidėti indų ploviklius ir kempinėles. Indų ploviklį, rankų muilą galima supilti į patinkančius indelius su dozatoriais...

...o jei norite juos paslėpti, po plautuve įsirenkite nedidelį skyrelį.

Po plautuve taip pat galima įrengti dėžučių skyrelį, kur viską greitai rasite.

Paprasčiausius lipnius kabliukus, ant kurių dažniausiai kabiname virtuvinius rankšluostukus, galime panaudoti ir puodų dangčių laikymui. Taip sutaupysite vietos spintelėse ir visada greitai rasite reikiamo dydžio dangtį.

Keptuvėms galima sumontuoti štai tokį patogų laikiklį. 

Jeigu žavitės gėlėmis, bet nenorite jomis nukrauti stalo ar palangės, tuomet panaudokite laisvą vietą ant kurios nors sienos. Laikikliams pagaminti pasinaudokite tuo, ką turite namuose, pavyzdžiui, vietoj medinių lentelių galite panaudoti nenaudojamus nuotraukų rėmelius, o vietoje stiklainių - puodelius. 

 

Nuotraukų rėmeliai ar gražių raštų dekoratyvinės detalės gali būti panaudojami ir šviesų jungiklių įrėminimui. Tai puošnu ir praktiška, nes neišpurvinsite sienos, o rėmelį nesunkiai nuvalysite. 

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti