Straipsniai » Interjero dizainas » Idėjos vonios atnaujinimui

Idėjos vonios atnaujinimui
2015-08-07

Vonios kambaryje dažniausiai pradedame ir užbaigiame savo dienos ritualus: ryte pasiruošiame naujai dienai, o vakare čia puikiausia vieta atsipalaiduoti. Kad visa veikla taptų dar malonesnė, pateikiame praktiškų ir nesunkiai įgyvendinamų idėjų, kurios pagražins šią erdvę. 

 

 

 

 

 

 

 

Ne paslaptis, jog moterims labai svarbu estetiškumas. Todėl makiažo valymui ar koregavimui skirtas vatos priemones galima gražiai susidėti į stiklinius indus. Tai atrodo daug elegantiškiau ir tvarkingiau nei jų naudojimas iš originalių pakuočių. 

Stiklinį indą, nenaudojamą vazą galima panaudoti makiažo įrankių ar dantų šepetėlių laikymui. Taip pat šią idėją galite pritaikyti savo makiažo staliukui. Vietoje akmenukų galima naudoti karoliukus, kavos pupeles. Šios paskleis ir išlaikys malonų kvapą kambaryje.

Spintelės durų vidinėje pusėje galima įrengti nedidelius skyrelius, kuriuose susidėsite daug smulkių, reikalingų daiktų.

Vonios spintelių stalčius galima panaudoti labai įvairiai: Jie gali tapti puikia vieta susidėti dantų šepetėlius ir kitus nedidelius reikmenis.

Taip pat tai puiki vieta laikyti plaukų formavimo prietaisus. Čia pat galite įrengti kištukinius lizdus, taip jie ne tik nesimatys vonios erdvėje bet ir bus apsaugoti nuo drėgmės.

Jei namuose yra mažų vaikų, kurie dar nepasiekia plautuvės, kad kaskart nereikėtų atsinešti kėdutės, galima įrengti specialių stalčių. Vėliau esantį paaukštinimą galėsite išimti, ir stalčių naudoti įprastai. Tik svarbu, jog spintelė būtų stipriai pritvirtinta prie sienos.

Jeigu vonioje gana mažai vietos, rankšluosčių kabyklą galima įrengti ant durų...

...arba kopėčių.

Išnaudokite laisvą vietą virš tualeto. Tam labai tiktų ir uždara spintelė.

Jei nenorite, kad skalbinių dėžė būtų matoma, ją galima paslėpti.

Tuščioje vietoje ant sienos, kuri pasislepia už durų, galima įrengti papildomų lentynėlių.

Sienoje galima įrengti specialią nišą, tai ne tik gražu, bet ir leidžia sutaupyti daug vietos. Spintelės dažnai apsunkina vonios kambarį.

Vonios langą ar dušo stiklą galima dekoruoti dekoratyvine apsaugine plėvele, kuri gali būti skaidri arba tonuota, su įvairiais raštais.

 

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti