Straipsniai » Interjero dizainas » Tobulas miegamasis mūsų poilsiui

Tobulas miegamasis mūsų poilsiui
2015-08-21

Miegamojo kambarys – vienas maloniausių kambarių, kuriame galime visiškai pailsėti ir atsipalaiduoti. Pabodo senasis jo interjeras ar kai kurios detalės? Sugalvokime, ką nors įdomaus bei praktiško, ir atnaujinkime jį!

Miegui skirtas trečdalis mūsų paros laiko, priklausomai nuo individualių miego poreikių, jis gali šiek tiek daugiau ar mažiau svyruoti, tačiau tai išties ilgas laiko tarpas, ypač galvojant savaitės, mėnesių ar metų mastu. Mūsų kasdienė būsena tiesiogiai priklauso nuo miego kokybės, kurią įtakoja daugybė veiksnių, įskaitant ir miegamojo kambario aurą. Tinkamai įrengta, daiktais neperkrauta erdvė leis pajusti ramybę, prisidės prie ramaus nakties miego, todėl pravartu šiam kambariui skirti ypatingą dėmesį.

 

 

 

 

Šviesus interjeras padidins miegamojo erdvę, tačiau nereikėtų persistengti – steriliai baltas interjeras gali pradėti erzinti. Nors balta spalva gražiai sulygina perėjimus nuo vienų detalių prie kitų, skatina veiklą, prie jos nesunkiai derinami kiti atspalviai, detalės, tačiau tai gana ryškus sprendimas, kuris neilgai trukus gali tapti šiek tiek įkyriu. Todėl verta pagalvoti apie kreminės ar balintos kavos atspalvius, kurie patalpai suteikia daugiau šilumos ir jaukumo.

Tamsus miegamojo interjeras suteiks originalumo, tik nepamirškite pasirūpinti geru apšvietimu. Šiame kambaryje pravartu derinti kelis apšvietimo variantus, pvz, pagrindinį lubinį, toršerus ir apšvietimą prie lovos. Taip šviesa paskirstoma visiems objektams. Be to, lempos šalia lovos labai patogu, tiesa?

Jei norisi kažko išskirtinio sieną šalia lovos galima papuošti lemputėmis. Nenorint jaustis per daug kalėdiškai, pasirinkite ne tokius ryškius gaminius.

Kad miego ir Jūsų poilsio netrukdytų kylanti saulė, vakare šviečiantys miesto šviestuvai ar mėnulio pilnatis, pasirinkite tamsias naktines užuolaidas. Jos gali tapti pagrindiniu kambario akcentu.

Subtiliai permatomos tamsios užuolaidos sukurs išskirtinį miegamojo dizainą

 

Užuolaidoms kabinti galima pasirinkti ne tik įprastą tiesų, bet ir lenktą karnizą.

 

Jei pabodo senas įprastas užuolaidų kabinimas ir susegimas...

Paprasčiausioms užuolaidoms prabangos įspūdį suteiksite pasirinkę išskirtinį jų susegimą-papuošalą.

 

Gėlės interjere dabar išties labai madingos...

Dažnai matome, jog užuolaidos naudojamos viduryje esančios lovos papuošimui. Tačiau jas galima naudoti ir tada, kai norisi atskirti miegojimo erdvę.

Jei neturite galimybės įsirengti atskirą grožio kambarį, tuomet galite skirti nedidelę miegamojo erdvę, kur galėsite jaukiai sukurti savo grožio kampelį.

Deja, grožio staliukai gana brangūs, todėl pasitelkus fantaziją, juos galima sukurti pačioms! Tereikia gražaus paprasto staliuko, kuris gali būti su keliais stalčiais, ir tinkančio veidrodžio. Štai kaip nesudėtingai galima įgyvendinti seną svajonę. 

Veidrodžiai puošia ir pagyvina bet kurią namų erdvę, tačiau jie dabar kainuoja gana nepigiai, todėl, jei turite, galite atnaujinti senąjį.

 

Spintelė prie lovos gali būti neuždara. Naujas, įdomus sprendimas.

Nors miegamajame nepatariama turėti jokių elektros prietaisų, įrenginių, tačiau norintys suspėti šiuolaikiniu ritmu dažniausiai į miegamąjį atsineša mobiliuosius telefonus ar kompiuterius. Jei nenorite, kad visa daugybė laidų gadintų miegamojo vaizdą, prailgintoją ar kištukinius lizdus paslėpkite spintelėje prie lovos stalčiuje.

Originaliai paslėpkite kištukinius lizdus

Jei negalite pasigirti atskiru darbo kambariu namuose, tokią vietą galite sukurti prie vienos iš laisvų miegamojo sienų. Tik svarbiausia, kurkite ją taip, kad galėtumėte palaikyti tvarką, ir ji derėtų prie bendro miegamojo interjero.

Nenuvertinkite kilimo galios. Nuo to kaip jį patiesite priklausys kambario erdvės vaizdas. Būtent taip patiestas kilimas vizualiai padidina kambarį.

Norintys išskirtinio interjero dizaino neturėtų bijoti derinti turimų senų baldų su naujoviškais, drąsiais sprendimais. O gerai pasukus galvą galima sugalvoti ir itin nenuspėjamų interjero sprendimų!

Eksperimentuokite ir sukurkite savo svajonių erdvę, kur jausitės geriausiai!


« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti