Straipsniai » Interjero dizainas » Padangų panaudojimo galimybės

Padangų panaudojimo galimybės
2015-09-04

Artėjant žiemos sezonui automobilių savininkai svarsto apie transporto priemonių, nesvarbu, lengvųjų automobilių ar netgi priekabų, priežiūrą šaltuoju metų laiku. Žinoma, vienas iš pasiruošimo žiemai momentų – vasarinių padangų keitimas žieminėmis. Dažnai vairuotojai nežino, kaip elgtis su senosiomis, jau nebetinkamomis eksploatuoti padangomis, todėl šias galime pamatyti išmestas parkuose, miškuose ir pan. Tai labai didelė žala gamtai ir morališkai stiprus smūgis ekologijos puoselėtojams. Šį kartą mes taip pat prisidedame prie šio būrio ir pateikiame idėjų, kaip naudingai gali būti panaudojamos žieminės padangos.

Dažniausiai padangos dar kartą panaudojamos būtent lauko, nuosavo kiemo puošimui ar įvairioms vaikų pramogoms. Tai išties puikus būdas tuo pačiu metu sutaupyti pinigų ir sukurti kažką savo. Jei labai pasistengsite, rezultatas gali tikrai pradžiuginti. Tuo labiau, kad jau netrukus dėl sudėtingesnių eismo sąlygų teks keisti vasarines padangas žieminėmis. Taigi, dabar pats metas pasisemti įkvėpimo!

Iš padangų galima pagaminti patogius sėdėjimo krėslus, suoliukus...

priekabos padangos

Ir staliukus....

O įdėjus šiek tiek pastangų bei kruopštaus darbo galima padaryti visą lauko ar balkonų baldų komplektą.

Padangas galima panaudoti gėlynams ar sodo papuošimui

Ar nebūtų patogu atremti įrankius? Ir vaikams įdomu, ir Jums naudinga.

Kalbant apie mažuosius... Kiekvienas vaikystėje svajojame apie savo sūpynes.

O iš padangų jas pagaminti visai nesudėtinga.

Iš didesnio skersmens padangų netgi padarysite smėlio dėžę ar baseiną. Nepamirškite prie gamybos proceso leisti prisidėti ir vaikams. Tai skatins ir lavins jų vaizduotę, kūrybiškumą.

Aktyviam mažųjų poilsiui galima sumeistrauti laipynes.

Žieminės padangos gali būti panaudotos patogiam dviračių statymui...

ar kiemo takelių įrengimui.

Tikriausiai daugelis žiemą esame susidūrę su slidžiais laiptais, kuriuos sėkmingai įveikti būna išties sudėtinga ir gana pavojinga. Tokiu atveju, padangas labai naudingai galime panaudoti jų apsaugai.

Padangos gali būti praktiškai panaudotos ir namuose, pavyzdžiui, įrengiant lentynėles, kuriose galima susidėti knygas, kanceliarinius reikmenis ar žaislus...

Artėjant žiemai... Sniego senis, kuris neištirps...

Iš padangų pagamintos sūpynės švenčių metu gali tapti kiemo puošmena.

Padangos gali būti panaudojamos ir kuriant interjero dizainą pagal tam tikrą tematiką, pavyzdžiui, rengiant patalpas automobilių sporto gerbėjų susitikimams...


« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti