Straipsniai » Interjero dizainas » Atnaujinkime namus be didelių išlaidų

Atnaujinkime namus be didelių išlaidų
2015-10-27

Kartais esamas interjero dizainas pabosta, namuose norisi kažko naujo. Tai situacija, kurią pažįsta tikrai daugelis. Tokiu atveju nenorint stipriai išlaidauti dažniausiai įsigyjama suvenyrų, statulėlių, atnaujinami stalo, puodelių padėkliukai, gal dar pakeičiamos lovų pagalvėlės. Tačiau, tai tik smulkmenos, kurios dizainui suteikia tik tam tikro prieskonio, o štai namus atnaujinti galima ir šiek tiek įdomiau, ir neišleidžiant labai daug pinigų, tereikia pasitelkti vaizduotę ir nebijoti eksperimentuoti.

 

 

 

 

 

 

 

Ne visi mėgsta namuose paveikslus – kai kuriems nėra nieko gražiau už lygias, tvarkingas sienas. Jei Jūs vienas iš jų – tuomet jų nekeiskite ir susitelkite ties kitais dalykais, o jei esate iš tų, kurie mėgsta gražius miesto vaizdus, gamtos peizažus, žmones ir pan., būtinai įsigykite naujų paveikslų. Paveikslai gali raminti, asocijuojasi su tam tikrais prisiminimais, skatina veikti. Rinkitės pirmąjį labiausiai patikusį ir į akis, širdį įsirėžusį gaminį, kuris nebūtinai turi būti žinomo menininko, svarbiausia, jog jis patiktų būtent Jums.


Kelerius metus populiarumo neapleidžia paveikslai, sudaryti iš kelių dalių, kurių kūrėjai nepaliauja stebinti naujomis formomis ir naudojamomis technikomis.

Taip pat sienas galima papuošti šeimos nuotraukomis bei prasmę turinčiais žodžiais, citatomis.


Jei tai jau pabodęs sprendimas, tuomet kodėl nepabandžius patiems sukurti savo paveikslo? Tai ypač atpalaiduojantis užsiėmimas, kuriuo galite užsiimti su visa šeima. Neabejotinai, tai stipriai įstrigs ir patiks tiek atžaloms, tiek patiems suaugusiems.

Specializuotose parduotuvėse galima rasti visų reikalingų medžiagų, rėmelių Be to, tai tikrai nekainuoja brangiai, o turi išliekamąją vertę. Dažnai žmonės bijo eksperimentuoti ar yra įsitikinę, jog kažką daro ne taip gražiai, kaip kiti. Gaminant kažką savo svarbiausia įdėtos pastangos, ir visiškai nesvarbu, jog kažkuri detalė neatrodo nepriekaištingai.

Taip pat galima sukurti nuostabių dekoracijų (pavyzdžiui, gėlių) ant sienų iš tam tikro popieriaus, medžiagų skiaučių.

Taip pat vienas įdomus sprendimas atnaujinant namus – plėvelės klijavimas. Tai padės ne tik atnaujinti seną dušo kabino stiklą, bet bus puiki alternatyva, jeigu įsigijus naują būstą, namuose yra stiklinių pertvarų, skiriančių namų erdves, o jūs norėtumėte, kad šios nesimatytų. Be to, apsauginės,dekoracinės plėvelės klijavimas dar labiau sutvirtina grūdintą stiklą, todėl mažėja tikimybė jį sudaužyti. Tai labai aktualu, jei stiklas yra vietoje, pro kurią dažnai praeinama.

3D tapetai kol kas dar tik naujiena ir norint Lietuvoje jų įsigyti teks gerokai paplušėti, paprasčiau būtų užsisakyti internetu iš kitų šalių. Jie atrodo išties efektingai ir tikėtina, jog labai greitai tai bus viena patraukliausių ir norimiausių interjero idėjų, todėl jei mėgstate, kai svečiai stebisi ir žavisi Jūsų sumanumu, šis sprendimas – kaip tik Jums! Kadangi šie tapetai atrodo išties efektingai jais galima dekoruoti vieną pasirinktą sieną.

Tikimės, jog šios idėjos suteiks naujų minčių ir įkvėps sukurti kažką savito ir įdomaus.

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti