Straipsniai » Interjero dizainas » Lentynų idėjos namams

Lentynų idėjos namams
2015-11-11

Svajojate atnaujinti namų interjerą ir ieškote įdomaus, nestandartiško sprendimo, kaip gražiai susidėti nemažai daiktų, kurių nesinori slėpti? Geriausiu sprendimu gali tapti... lentynos!

Įprasta, jog dažniausiai lentynos įrengiamos darbo kambaryje ar virtuvėje, tačiau pasirinkus tinkamo modelio ir dizaino jas galima priderinti ir bet kurioje kitoje patalpoje. Jos yra labai patogios turint daug ar keletą daiktų, kuriuos norisi susidėti taip, jog viskas būtų gerai matoma.

 

 

 

 

 

 

Seniau lentynos ir atlikdavo tik šią pagrindinę daiktų laikymo funkciją. Dabar jos gali būti netgi kaip pagrindinis kambario akcentas, jei sugalvosite kažką originalaus, įdomaus ir nestandartiško. Pabandykite eksperimentuoti: pasisemkite idėjų internete, nusipieškite norimą eskizą, paieškokite parduotuvėse, kaip tai galėtumėte įgyvendinti, galbūt kils daugiau minčių, o jei to, ko ieškote, nerasite, visada galima kreiptis pagalbos į individualių baldų gamintojus, kurie lentynų dizainą priderins prie šeimos poreikių ir bendro interjero dizaino.

Lentynos puikiai tinka susidėti kolekcionuojamus ar kitus labai mėgstamus daiktus. Norint, jog visas dėmesys atitektų būtent daiktams, tuomet pasirinkite kuklesnes, derančias lentynas.

Galima suprojektuoti lentynas pagal tai, ką mėgstame ir kas geriausiai atspindi mūsų asmenybę, pomėgius ir pan.

Lentynos gali padėti išnaudoti net ir nedideles erdves, kur patogiai galima susidėti reikalingus daiktus.

Taupant vietą jos gali būti įrengtos net ir stambiose duryse.

Papildomai susidėti daugiau daiktų padeda prikabinamos lentynėlės, kurias galima nuimti, kai nėra naudojamos.

Lentynos su stalčiais – itin praktiškiems žmonėms

Vonioje lentynos ne tik labai praverčia, bet ir padeda išpildyti kuriamo interjero viziją. 

Prie lentynėlių galima priderinti ar ta pačia spalva nudažyti vazas, indus, kuriuos planuojama ten laikyti.

Tokio tipo gaminiai ypač tiks mediniuose sodo nameliuose, pirtyse ar kitose patalpose, kur vyrauja medinės apdailos interjeras.

Vietoje spintelių prie lovos galima įrengti ne ką mažiau elegantiškai atrodančias lentynas, kuriose susidėsite daugiau daiktų.

Turite senų, nenaudojamų lagaminų? Panaudokite juos.

Įsirenkite papuošalų, kvepalų ar makiažo priemonių lentynėlę...

Pagrindiniu namų akcentu gali tapti šviečiančios ar apšviestos lentynos, kurios dienos metu į save neatkreips dėmesio, o saulei nusileidus sukurs jaukią aplinką ramiems rudenio vakarams...

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti