Straipsniai » Interjero dizainas » Arkų idėjos namams

Arkų idėjos namams
2016-01-20

Populiarėjant didelių erdvių poreikiui ieškoma praktiškų sprendimų, kaip faktiškai ar bent regimai galima padidinti esamas patalpas. Daugelis bando atrasti geriausius spalvų derinius, pasirenka funkcionalius baldus, atsisako balkono didinant kambario erdvę ir pan. Šį kartą mes siūlome dar vieną puikią galimybę norint praplėsti patalpas – įsirengti arkas tam tikrose sienų vietose ar vietoje durų – ir pateikiame nestandartiškų šio sumanymo įgyvendinimo idėjų!

Didesnės arkos ne tik regimai praplečia kambarių erdvę, tačiau yra patogus sprendimas sujungiant virtuvę ir valgomąjį ar svetainę. Atvykus svečiams neteks nuolat varstyti durų einant kažko pasiimti. Tačiau svarstant apie arkos įrengimą patariame apgalvoti ar pereinamajame kambaryje niekas negyvens. Apsvarsčiusius visus pliusus, minusus ir nusprendusius teigiamai – kviečiame pasisemti sumanymų ir įsirengti įdomią, pas draugų neregėtą arką.

 

 

 

 

Besidomint arkomis galime išvysti jau daugelį kartų regėtos ovalios arkos formos pavyzdžių. Jei interjere siekiate kažko naujo, siūlome nebijoti eksperimentuoti ir pasirinkti kitokią, nei įprastą, formą.

Dažniausiai arkos dekoruojamos plytomis, tačiau tam tikrame interjero dizaine labai gražiai atrodys arkos su medienos apdaila.

Rytų šalių arkų idėjos gali tapti įkvepiančia paskata sukurti namų interjerą, panaudojant kitų šalių kultūrų motyvus.

Modernumu ar klasika dvelkiančiuose namuose ypač gražiai atrodys arka, įrėminta veidrodžiuose... Tai suteiks namams prabangos ir paslaptingumo šydą.

Taupantiems vietą – arka su spintelėmis ir lentynėlėmis.

Jei namie turite šunį ar kitą augintinį, kuris atėjus svečiams negalėtų būti svetainėje, nebūtina atsisakyti arkos idėjos. Visa tai galima gražiai išpildyti pasirenkant dailius metalinius vartelius, kuriuos prireikus galima atidaryti/uždaryti.

Norint kartais turėti galimybę atskirti kambarius galima pasitelkti subtilias, prie interjero derančias užuolaidas arba stumdomas duris.

Įprastą arką galima atnaujinti šviesomis ir lemputėmis...

... ar padailinti patinkančiais ornamentais.

Įrengiant vaikų kambarį taip pat galima pasitelkti vaizduotę, pavyzdžiui, sujungiant miegamojo erdvę su žaidimų kambariu ar pan.

Taigi, Jūsų arka gali virsti pagrindiniu kambario akcentu, tad neapsiribokite vien tik įprastomis formomis, spalvomis, faktūromis, sugalvosite kažką savo ir sukurkite sau labiausiai patiksiantį interjero elementą!

 

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti