Straipsniai » Interjero dizainas » Veidrodis - ieškantiems išskirtinio ir praktiško namų akcento

Veidrodis - ieškantiems išskirtinio ir praktiško namų akcento
2016-02-03

Veidrodžiai namų interjere pasirenkami dėl praktiškosios pusės, tačiau vis dažniau jie tampa ir dekoro elementu. Šį kartą apie tai, kaip pasitelkus veidrodžius galima papuošti, dailinti esamą ar kuriamą naują namų stilių. Galbūt pavyzdžiai įkvėps atnaujinti ir savo namus artėjant pavasariui?

 

Veidrodžiai pasižymi bent keliomis itin geromis savybėmis: jie atspindi šviesą, todėl regimai didina namų erdvę, padeda sukurti norimą patalpų stilių, ir be abejo, atlieka pagrindinę praktišką funkciją. Priklausomai nuo to, kokio rezultato siekiama, naudinga žinoti keletą aspektų.

 

 

 

 

Pirmiausia, siekiant darnios interjero vienovės, pasirinkite atitinkamo stiliaus veidrodį. Jei namuose vyrauja modernus dizainas, verta įsigyti įdomesnių, nematytų formų gaminius, kurie tikrai papildys bendrą vaizdą. Šiuo atveju veidrodis gali atlikti tik estetinę funkciją.

Klasikiniame interjero stiliuje geriausiai dera ramesnių formų, švelnių spalvų, sendinto, medinio rėmo veidrodžiai.

Norintiems kažko naujo – klasika, susipynusi su moderniomis idėjomis...

Kaip žinoma, veidrodžiai didina namų erdvę, todėl mažesnėse patalpose galima pasirinkti didesnius, siekiančius žemę, o jei nėra galimybės – tuomet porą ar net trejetą mažesnių veidrodžių.

Be to, atsižvelkite į patalpą, kuriai renkatės veidrodį. Drabužinėje, prie spintos ar koridoriuje tikėtina, jog norėsis didelio veidrodžio, kuriame galime matyti visą save, o štai voniai galima pasirinkti ir mažesnių matmenų gaminį.

Žinoma, jei vonioje yra pakankamai vietos, masyvesnis veidrodis sukurs didesnės, šviesesnės erdvės įspūdį.

Kai kurie dar yra tiki prietarais, jog negalima turėti veidrodžio miegamojo kambaryje. Jei nesate vienas iš jų – puiku, kadangi būtent ši interjero detalė kambariui gali suteikti paslapties, subtilumo, elegancijos...

Daugelio moterų silpnybė – makiažo staliukai su dideliu veidrodžiu priešakyje. Toks staliukas tikrai taps išskirtine kambario dalimi ir sulauks daugybės komplimentų. Dabar vėl vis labiau populiarėja prieš šių veidrodžių pritvirtintos lemputės, kas yra geriausias variantas mėgstančioms dažnai pasidaryti makiažą. Tai itin aktualu šaltuoju metų laiku, kuomet dienos trumpesnės ir natūrali dienos šviesa trumpai tedžiugina.

Taigi, veidrodžiai gali tapti vienu pagrindinių namų akcentų. Tereikia pasirinkti tinkančią, įdomią kompoziciją ar išskirtinę veidrodžio formą...

 

 

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti