Straipsniai » Interjero dizainas » Idėjos namų dekoravimui, pasitinkant pavasarį ir svarbiausią jo šventę – Velykas

Idėjos namų dekoravimui, pasitinkant pavasarį ir svarbiausią jo šventę – Velykas
2016-03-10

Ilgai lauktas pavasaris pagaliau atėjo, nors ir kalendorinis, tačiau širdyje daugelis jau galime pajusti pakilesnę nuotaiką. Taip pat su pavasario pradžia beldžiasi ir svarbiausia šio laikotarpio šventė – Velykos. Jas šiemet švęsime gana anksti, todėl likus kelioms savaitėms pats tinkamiausias laikas pradėti rūpintis namų dekoravimu šia tematika. Juk geriau pradėti anksčiau ir ramiai ruoštis nei po to gailėtis, kad ir vėl nespėjome padaryti to, ką taip planavome ir norėjome įgyvendinti. Taigi, semiamės idėjų, jas pakoreguojame pagal savo interjerą, grožio suvokimą, keliaujame įsigyti reikalingų medžiagų ir kimbame į darbus!

 

 

 

 

 

 

Bene labiausiai bundantį pavasarį primena pražystantys augalai, todėl norint jausti gamtos atsinaujinimą, galima parsinešti medžio šakelių į namus. Pamerkus jas į vandenį, lapeliai subrandins pumpurus ir pradės skleistis jau po kelių dienų. Artėjant Velykoms šias šakeles galima papuošti pačių pasigamintais ar mugėse įsigytais rankdarbiais.

Pasiruošimas šiai šventei – puiki proga daugiau laiko praleisti su mažaisiais gaminant įvairias dekoracijas, pavyzdžiui, rėmelius su paveikslėliais, atvirutes ir pan. Pasitelkti galima pačias įvairiausias namuose randamas medžiagas. Taip ypač lavinsite vaikų kūrybiškumą. Ir nebūtinai viskas turi būti tobulai, svarbiausia – sukurta Jūsų ir mažylio.

Velykų dekoracijų gaminimui galima pasitelkti įvairius namuose esančius daiktus, pavyzdžiui – stiklainius. Jie pravers ne tik kaip dekoracija, bet ir kaip dovanų įpakavimas.

O rankdarbių parduotuvėse yra ir mini stiklainėlių, į kuriuos galima įdėti kokį nors nedidelį Velykų simbolį. Juose tarp papuošimų taip pat galima įdėti nedidelę, simbolišką dovanėlę kolegoms ar draugams.

Pasitelkus net ir paprastą kibirėlį ar kitą apvalią dėžutę galima pagaminti dailų krepšelį.

Velykoms galime pritaikyti ir Kalėdų vainiko idėją. Jų gamybai galima pasitelkti ir medžio šakeles.

O Velykų rytą būtinai pasirūpinkime ir derančiais stalo papuošimais... Prie tokio susėsti visai šeimai ir atvykusiems artimiesiems bus itin jauku.

Belaukiant artimųjų Velykų tematika galime papuošti ir įėjimo duris tiek vainiku, tiek zuikučiu, kviečiančiu užeiti...

Ruošiantis Velykoms su mažaisiais galima sugalvoti ir visiškai individualių, naujų idėjų. Nepatingėkime jų įgyvendinti ir geros emocijos – garantuotos! Lai Velykų laukimas į namus atneš daug džiaugsmingų akimirkų.

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti