Straipsniai » Interjero dizainas » Kaip dekoruosime namus 2016-ųjų pavasarį/vasarą?

Kaip dekoruosime namus 2016-ųjų pavasarį/vasarą?
2016-03-21

Kad namai būtų ta vieta, kurioje jaučiamės geriausiai, svarbu juose sukurti patinkančią ir jaukią atmosferą. Prie to nemaža dalimi prisideda ir interjero stiliaus kūrimas, jo spalvų, detalių pasirinkimas, kas lemia mūsų gerą savijautą tokioje aplinkoje. Be abejo, kuriant interjerą dažnai vadovaujamasi ir mados tendencijomis. Nuo jų niekur nepabėgsime – prekybos centruose daugiausia pasiūlos ir yra iš madingų elementų. Apžvelgiame, kokias naujausias mados tendencijas interjero dizaineriai siūlo šiemet.

 

 

 

 

 

 

Juodos ir baltos spalvos vienovė

Nors pavasaris asocijuojasi su daugybe spalvų, įvairiausių raštų ir formų gausa, tačiau į interjerą grįžęs minimalizmas po truputį vis labiau užsitikrina tvirtas pozicijas. Todėl baltos – juodos spalvų deriniai užsitarnauja pakankamai stiprias pozicijas.

Nors kai kam toks klasikinis sprendimas gali atrodyti pabodęs ir nuobodus, tačiau tinkamai pasirinkus galima sukurti itin stilingus, modernius derinius. Be to, toks variantas puikiai tinka ne tik svetainės ar miegamojo erdvei, bet ir virtuvės, vonios interjerams sukurti.

Matiniai paviršiai

Iki šiol karaliavę blizgūs ir žėrintys paviršiai, faktūros sulaukė draugijos ir populiarumu turės dalintis su matinių faktūrų paviršiais. Kol kas šis sprendimas dažniausiai pritaikomas smulkioms interjero detalėms ar derinamos su blizgiais, tačiau manoma, jog bėgant laikui matinių faktūrų panaudojimo interjere galimybės tik didės.

Marmuro detalės

Su matiniais paviršiais siūloma derinti akmenis, o ypač marmurą. Tačiau čia svarbu tai, jog marmuro raštas pasitelkiamas ne viso interjero planavimui, bet smulkesnėms detalėms, pavyzdžiui, stalviršiams, žvakidėms, laikrodžių, nuotraukų rėmams ir pan.

Pilkos kietmedžio grindys

Mažinant besaikį vartojimą interjerui taip pat siekiama suteikti kuklumo įvaizdį. Ir jei blizgiai lakuotos medžio grindys priminė prabangą, tai pilkas, ekologiškas grindų laminatas namams suteiks daugiau jaukumo ir tikrai neatrodys prasčiau.

Liaudies motyvai

Tikriausiai daugelis esame girdėję posakį – „Nauja yra tai, kas pamiršta sena“. Daugelis dizainerių idėjų semiasi būtent iš praeities ir naujam gyvenimui prikelia tai, kas kadaise buvo itin populiaru. Būtent taip šių metų populiariausių mados tendencijų sąraše atsirado ir liaudies motyvai. Šiuo atveju tikrai nepatartina perlenkti lazdos ir viso interjero marginti įvairiausiais raštais: interjerui naujų ir įdomių spalvų suteiks liaudies motyvų raštais dekoruoti kilimai, pagalvėlės ir kitos detalės.

Nėrinių elementai

Mūsų senoliams nėriniai buvo vienas pagrindinių interjero puošybos elementų. Vis daugiau dėmesio skiriant natūralumui ir tradicijoms – dizaineriai nėrinius vėl prikelia naujam gyvenimui.

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti