Straipsniai » Interjero dizainas » Valgomojo kambario įrengimo ir interjero kūrimo idėjos

Valgomojo kambario įrengimo ir interjero kūrimo idėjos
2016-04-12

Valgomasis kambarys dažniausiai tampa ta vieta, kur susirenka artimieji, draugai, ir mėgaujasi vaišėmis bei ilgais pokalbiais, kurie juos suartina. Bet kad ši erdvė būtų funkcionali, atitiktų Jūsų poreikius ir būtų stilinga, kartais gali prireikti pagalbos. Mes pateikiame įvairių stilių (nuo klasikinio iki modernaus, skandinaviško) valgomojo kambario idėjų, kurias galima pritaikyti skirtingo dydžio ir išplanavimo patalpose.

Nesvarbu, ieškote apdailos idėjų (kaip dažyti sienas ar kokius tapetus pasirinkti), derančių baldų ar tik smulkių detalių, pateiktose nuotraukose galite rasti stilingų idėjų. Tereikia jas pritaikyti savo erdvei ir pasidaryti nedidelę šventę kaskart, sėdant prie stalo su puikia kompanija.

 

 

 

 

 

Valgomojo kambarys nebūtinai turi būti įrengtas atskiroje patalpoje. Žinoma, kuomet namuose pakankama vietos, džiugina galimybė įsirengti erdvų valgomąjį, tačiau jis sėkmingai gali būti įrengtas ir funkcionaliai panaudojant dalį virtuvės, prieškambario ar svetainės.

Tereikia apgalvoti maisto į/iš virtuvės nešiojimo ypatumus. Jei tarp šių patalpų yra durys, naudinga pasirinkti stumdomas, kurias atvėrus bus patogu nešioti maistą, indus, o užvėrus nesimatys virtuvės erdvės ir kambarys bus daug jaukesnis. Valgomąjį nuo virtuvės ar svetainės galima atskirti sienos dalimi, kurioje įrengtas židinys, vieta knygų lentynai, paveikslams, televizoriui ir pan.

Tokių sienų dekoravimui labai tinka klinkerinės plytelės, kurios suteikia jaukumo bei unikalumo.

Renkantis spalvinę gamą verta vadovautis savo nuojauta, tačiau pravartu atsižvelgti į kurią pusę yra kambario langai. Jei į šiaurės pusę – šiose patalpose visuomet bus tamsiau, todėl pravartu pasirinkti šviesesnes interjero spalvas. O įrengiant pietų pusėje esantį kambarį galima pasirinkti ir tamsesnes spalvas.

Ieškantys ko nors įdomesnio turi galimybę pasirinkti ne įprastas kėdes, o minkštus krėslus, kuriuose galima patogiai įsitaisyti.

Taip pat siūloma kėdes derinti su suoliukais. Kodėl dizaineriai pataria rinktis iš pirmo žvilgsnio ne patį patogiausią sprendimą? Atsakymo ilgai ieškoti nereikia – funkcionalumas. Juk susirinkus didelei grupei žmonių ant suoliuko galės įsitaisyti ir vakarą kartu praleisti kur kas daugiau kompanijos! O tuo metu, kai suoliukas nėra reikalingas, jį galima išnešti į balkoną, sandėliuką ar tiesiog paslinkti po stalu ir erdvės kambaryje kaip mat daugiau.

Šalia valgomojo stalo pravartu įrengti indaują, kurioje sudėsite naudojamus indus. Taip neteks jų nešioti iš virtuvės, o ko nors prireikus galėsite greitai paimti. Pasirinkta spintelė gali tapti vienu pagrindinių kambario akcentų.

Kaip pagrindinius valgomojo akcentus galima pasirinkti veidrodžius, išskirtinius stalus su dekoracijomis, kėdes, žemę siekiančias užuolaidas, šviestuvus, augalus. Pasirinktos kėdės gali būti ir skirtingo modelio, kas sukurs dar žaismingesnį efektą. Paveikslų tematiką vis dažniau pakeičia įrėminti šeimai svarbūs užrašai, turintys tam tikrą reikšmę. Tokios, pačios įvairiausios detalės gali padėti atnaujinti seną valgomojo erdvės interjerą, nekeičiant pagrindinių baldų.

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti