Straipsniai » Interjero dizainas » Vazos mūsų namuose: nuo gėlių pamerkimo iki interjero dizaino formavimo

Vazos mūsų namuose: nuo gėlių pamerkimo iki interjero dizaino formavimo
2016-06-01

Vasara neatsiejama nuo įvairiaspalvių, gaivaus aromato gėlių, kurių grožiu norisi žavėtis kasdien. Gėlės ir savaime džiugina akį, tačiau dar geriau jų grožį galima atskleisti parinkus tinkamas vazas, kurios darniai papildo interjero dizainą. Kaip ir bet kuriam namų elementui, taip ir vazoms, būdingos besikeičiančios mados tendencijos.

Priklausomai nuo žmogaus asmenybės vazos namuose gali būti tik vienas iš daugelio interjero elementų, kurį renkantis negaištama daug laiko, o kitiems – tai puiki galimybė ir idėja, nuo kurios prasideda net ir visos patalpos interjero dizaino kūrimas. Jei semiatės įkvėpimo kuriant namų interjerą, norite jį atnaujinti ar ieškote praktiškos įkurtuvių dovanos – šios išskirtinės vazos tikrai pakurstys Jūsų kūrybiškumą. Papildykite interjero dizainą naujomis idėjomis, įsileisdami vasaros žavesį į savo namus!

 

 

 

 

Matinės, žemės spalvų vazos namuose padės išlaikyti tvarkos, santūrumo, klasikos įvaizdį,

blizgios ir dekoruotos išskirtinėmis detalėmis – suteiks prabangos dvelksmo.

Stiklas, metalas, akmuo, medis, molis – žaliavos, kaskart meistrų rankose atgimsta naujai

O tokiose vazose galima sukurti ir mini akvariumą.

Vazas derinkite prie labiausiai mėgstamų gėlių. Masyvioms ir tamsesnių spalvų gėlėms pravartu pasirinkti tvirtesnes, „sunkesnes“ vazas, o smulkioms gėlėms – nedideles ir švelnesnių formų vazas. Svarbu apgalvoti ir pasirenkamas vazų spalvas, ar šios nebus per ryškios prie viso interjero – tokiu atveju rezultatas gali nemaloniai rėžti akį. Dabar vienos populiariausių – baltos spalvos vazos.

Taip pat vazą rinkitės pagal gėlių aukštį. Jei dažniausiai turėsite žemų gėlių – rinkitės neaukštas vazas, o jei mėgstate aukštas gėles – atitinkamai pritaikykite ir vazą.

Nebijant eksperimentuoti – galima plėtoti elegantišką atvirkštinį variantą ir į žemą vazą pamerkti aukštas gėles.

Vazų draugija, papildanti viena kitą. Ta pati spalva tik skirtingos formos, o gal skirtingos spalvos, bet ta pati forma? Rinkitės, derinkite, eksperimentuokite ir atraskite sau labiausiai patinkantį derantį vazų variantą.

Norint akcentuoti dabar itin populiarėjančias žmonių, gyvūnų galvų, kūno siluetą vaizduojančias vazas, skirkite joms daugiau erdvės

Išskirtinio grožio vazoms ypatingai svarbu atrasti tinkamą vietą, kuriose jos nenublanktų ir nebūtų pernelyg puošnios. Jei pasirenkamas minimalistinis ar klasikinis kaimiškas interjero dizainas, verta pagalvoti ar itin puošnios, blizgios vazos tikrai darniai įsilies į interjero visumą. O kartais būtent toks variantas – interjero dizainą gali labai pagyvinti, tad nebijokite eksperimentuoti!

Atnaujinkime interjero dizainą ir nuspalvinkime savo namus ryškiaspalvių gėlių vaivorykšte!

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti