Straipsniai » Interjero dizainas » 2017 metų interjero dizaino naujovės

2017 metų interjero dizaino naujovės
2017-01-12

Interjero dizaine, kaip ir daugelyje kitų kūrybiškumo reikalaujančių sričių, tam tikrų tendencijų vyravimas yra laikinas, o vienus akcentus nuolatos skuba pakeisti kiti. Peržvelkime, kokius vėjus į interjero dizaino sferą įneš 2017-ieji metai.

 

 

 

Ryškiai žalia spalva

Nors 2017-ieji dar tik prasidėjo, žalia jau nusipelnė mūsų dėmesio – spalvų žinovai „Pantone“ ją paskelbė šių metų spalva. Įvairūs žalsvo atspalvio tonai simbolizuoja atgaivą, regeneraciją bei atgimimą, tad interjero dizainui yra pajėgūs suteikti naujos gyvybės. Žali interjero akcentai, tokie kaip: pagalvėlės ar užuolaidos, taip pat puikiai susilieja ir su išorine lauko aplinka, suteikia Jūsų būstui harmonijos.

Šilti terakotos atspalviai

Šilumos bei jaukumo pojūtį sukurianti terakota bus itin dažnai naudojama šiuolaikiškoje aplinkoje. Ši rausva medžiaga gali būti naudojama apartamento grindims, sienų plytelėms ar židiniui. Terakota – itin universali, tad puikiai derės ir su populiarumo viršūnę pasiekusiais žaliais akcentais.

Kamštinė medžiaga

2017-ieji mus džiugins ne tik natūraliomis spalvomis, bet ir medžiagomis. Šiais metais į dizaino sprendimus grįžta kamštinė medžiaga, kuri suteiks daugiau šilumos net ir niūriems interjero sprendimams. Kamštinė medžiaga pasižymi ne tik jaukumu ir natūralumu, bet ir praktiškumu – namų ofise ji gali būti naudojama ir kaip siena užrašams ar dekoracijoms prisegti.

Margaspalvių raštų deriniai

Vienspalviai, lengvai derinami daiktai tampa nuobodūs ir nebemadingi. 2017-aisiais ant bangos bus margi, chaoso į interjerą atnešantys akcentai. Puikus to pavyzdys gali būti paklodė, pasiūta iš atskirų medžiagų, margintų skirtingais raštais.

Moderniai pateiktas vintažas

Vintažas 2017-aisiais grįš su trenksmu. Protingai interjere naudojami vintažiniai elementai imponuoja įvairaus amžiaus žmonėms bei geba sukurti švelniai nostalgišką atmosferą. Šiais metais itin populiari bus vintažo ir moderno sinchronija – ją pasiekti galima vintažinius akcentus išryškinus moderniu apšvietimu, senovines detales derinant su šaltais metalo tonais.

 


Iš pradžių suplanuokite, kokią pinigų sumą galite skirti remontui. Be baldų, durų, langų kainų, nepamirškite įskaičiuoti sienų, lubų apdailos, grindų atnaujinimo išlaidų. Jei mėgstate suvenyrus, paveikslus taip pat numatykite, kokią pinigų dalį jiems atidėsite. Nebent šiuos žadate įsigyti tik vėliau, jau viską įrengus, tuomet visą biudžetą galite ramiai skirstyti remonto darbų atlikimui, medžiagų, baldų įsigijimui. Norintiems išskirtinumo, siūlome apsvarstyti galimybę įsigyti sieninius foto tapetus. Itin kokybiški ir unikalūs produktai yra siūlomi Decoshaker ar bet kurioje kitoje internetinėje svetainėje. Foto tapetai ne tik atstoja paveikslus, bet atrodo daug originaliau ir šiuolaikiškiau.

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti