Straipsniai » Interjero dizainas » Minimalistinio interjero puošimas augalais

Minimalistinio interjero puošimas augalais
2017-02-06

Minimalistinis interjeras kiekvienam būstui gali suteikti švarumo, gaivos ar paprastumo pojūtį. Šis pojūtis gali būti sukuriamas ne tik tinkamai parinktais baldais, bet ir kambariniais augalais. Kambarinių augalų reikšmė kuriant modernų interjerą – dažnai nuvertinama. Manoma, kad jie nederės prie ypač griežtų formų, aiškių linijų ar mažo spalvinio įvairumo baldų. Tačiau tinkamai parinkti augalai gali padėti minimalizmu bei šaltumu pasižyminčiam interjerui tapti gyvesniam bei estetiškai patrauklesniam. Taigi, kaip išsirinkti tokius augalus ir jais papuošti savo namus?

 

 

 

 

 

 

Vienoda spalvinė gama

Daugelis įsivaizduoja, kad minimalistiniame interjere gražiai atrodo tik žalios spalvos augalai. Žinoma, labai dažnai tokio stiliaus namuose vyrauja šviesios spalvos, prie kurių ypač tinka žali augalų lapeliai. Todėl nenuostabu, kad yra susidaręs toks interjero dizaino įvaizdis. Tačiau tokiu stiliumi pasižyminčiuose namuose nesunkiai galima pritaikyti ir kitų spalvų augalus – raudonus, baltus, juodus ar pilkus. Tik svarbu, kad bendrame baldų, augalų bei kitų detalių fone išryškėtų 1-3 pagrindiniai atspalviai.

Tinkamai parinktas augalo indas

Nesvarbu, kokiame inde bus augalas – pamerktas vazoje, pasodintas vazone ar tiesiog padėtas ant dekoratyvinės lėkštės, svarbiausia tai, kad šio indo stilius derėtų prie minimalistinio interjero ir pačio augalo. Juk net ir pats gražiausias interjeras gali būti sugadintas su gremėzdiška vaza. Norint, kad augalo indas derėtų prie aplinkos, tereikia prisiminti ir pritaikyti pagrindines minimalizmo taisykles – rinktis tik tokius gaminius, kurie turi aiškias formas, pasižymi natūraliomis spalvomis ir nėra perkrauti nereikalingomis detalėmis.

Augalų grupavimas

Vienas prie kito sustatyti panašios spalvinės gamos bei tekstūros augalai gali sukurti labai estetiškai atrodantį vaizdą. Šis vaizdas gali tarnauti net kaip atskira interjero detalė. Vietoje papildomų baldų, kurie tik sumažintų kambario erdvę, rinkitės modernias vazas su minimalistiniais augalais.

Dekoratyvinės samanos, natūralaus medžio šakelės ar vainikai, alavijas, prieskoninės žolelės, baltos lelijos, pinigų medis ar kiti lapiniai augalai – nereikalauja kruopščios priežiūros bei didelių investicijų, tačiau minimalistiniam interjerui suteikia daugiau gyvybingumo ir gaivumo. Tinkamai parinkti augalai gali atstoti net pačias prabangiausias interjero detales. Tačiau jeigu nenorite turėti jokių rūpesčių dėl augalų priežiūros, siūlome pasikonsultuoti su Gajadecor komanda, kurie siūlo stabilizuotų samanų ir augalų sienas.

 


Naujas jūsų interjeras reikalauja ir naujų baldų, kuriuos galėtumėte priderinti? Tokiu atveju, pasiūlymas - vitmedis.lt

« Grįžti
Uždaryti
Uždaryti